بازی Kathy Rain برای مدتی محدود به صورت رایگان عرضه شد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

استودیوی کلیف‌تاپ گیمز (Clifftop Games) خالق بازی جالب Kathy Rain در خبر جدیدی اعلام کرد که این عنوان برای مدت محدودی به صورت رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد اطلاعات بیشتری در این زمینه باشید.

Kathy Rain از سری عناوین جذاب به سبک ماجراجویی و فکری است که در ماه می سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد. پس از آن شاهد انتشار نسخه‌ای از این عنوان برروی گوشی‌های هوشمند نیز بودیم. این بازی داستان خبرنگاری به نام کتی (Kathy) را روایت می‌کند که پس از سال‌ها به زادگاهش باز‌می‌گردد. هدف اصلی این کاراکتر در بازی، کشف علت مرگ پدربزرگش است. شما باید با حل چالش‌های مختلف به این شخصیت کمک کرده تا زودتر به هدف خود دست پیدا کند.

به نظر می‌رسد که سازندگان برای داستان این بازی زحمت بسیاری کشیده‌اند. در این عنوان شاهد بیش از ۴۰۰۰ دیالوگ از شخصیت‌های مختلف هستیم که به جذابیت‌های آن اضافه می‌کند. محیط بازی نیز در برخی قسمت‌ها رنگارنگ و در جای دیگر تاریک است که تجربه‌ای جالب از عناوین به این سبک را برای شما به ارمغان می‌آورد.

به تازگی خبردار شدیم که Kathy Rain برای چند روز به صورت رایگان در اختیار دارندگان رایانه‌های شخصی قرار گرفته است. قطعا هدف سازندگان از انجام این کار آشنایی بازی‌بازانی است که هنوز موفق به تجربه‌ی این بازی نشده‌اند. اگر شما هم از دوست‌داران عناوین معمایی و ماجراجویی هستید، Kathy Rain را هرگز از دست ندهید.

0
0
PC

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید