بازی Apex Legends به تلفن‌های همراه خواهد آمد

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

عنوان Apex Legends در حال حاضر برروی پلتفرم های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بسیار محبوب بوده و به واسطه‌ی همین محبوبیت، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، تصمیم به عرضه‌ی این بازی برروی پلتفرم‌ها و بازارهای جدید دنیای بازی‌های رایانه‌ای گرفته است.

طی یک کنفرانس در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۹۸ (۷ مه ۲۰۱۹) میان سرمایه گذاران و رهبران شرکت الکترونیک آرتس، اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، رئیس شرکت EA اطلاعاتی را در رابطه با عنوان Apex Legends ارائه داد.

ویلسون تائید کرد که نسخه‌ی مخصوص تلفن‌های هوشمند عنوان Apex Legends درحال ‌تدارک و ساخت است. وی همچنین اعلام کرد که این شرکت درحال برگزاری مذاکرات پیشرفته‌ای است تا اجازه عرضه‌ی بازی مورد بحث را در چین به دست بیاورد. همچنین این شرکت قصد عرضه‌ی این بازی بدون وجود واسطه در کشور کره‌ی جنوبی را دارد.

ما در مورد آینده Apex Legends بسیار هیجان زده هستیم… تعهد ما بسیار قوی است و ما برنامه‌های بسیار گسترده‌ای برای افسانه‌های خود و جهانی که آنها در حال رقابت در آن هستند، داریم. ما در حال مذاکرات پیشرفته‌ای هستیم تا Apex Legends را به کشور چین و همچنین تلفن‌های همراه بیاوریم. در صورت به نتیجه رسیدن این مذاکرات، شما را مطلع خواهیم کرد.

تعجبی ندارد که شرکت EA تصمیم به ساخت و عرضه‌ی یک نسخه‌ی همراه از عنوان Apex Legends گرفته است. بزرگی بازار تلفن‌های همراه می‌تواند سود بسیاری را عاید این شرکت کند. همچنین دو عنوان بزرگ PUBG و Fortnite نیز از یک نسخه‌ی تلفن‌همراه بهره می‌برند.

ویلسون متذکر شد که عنوان مذکور در حال حاضر سریع ترین رشد را در میان دیگر بازی‌های هم سبک خود داشته است. بر اساس آمار شرکت EA بازی APEX Legends به تعداد ۵۰ میلیون بازیکن رسیده است. همچنین ویلسون اشاره کرد که ۳۰ درصد از بازیکنان APEX Legends اولین بار است که یک بازی از شرکت الکترونیک آرتس را تجربه می‌کنند.

ما از استقبال بی‌نظیر بازیکنان از عنوان APEX Legends بسیار هیجان زده شده‌ایم. ما در حال حاضر در تلاش هستیم تا خدمات طولانی مدتی را به این جامعه‌ی بزرگ آنلاین ارائه دهیم. این خدمات شامل فصول جدید، افسانه‌های جدید (کلاس های جدید) و همچنین پیشرفت و ارتقاع محیط بازی می‌شوند.

بر اساس گفته‌های ویلسون، بازی APEX Legends در اول راه خود قرار دارد و بزودی اطلاعات کامل‌تری را در رابطه با فصل دوم این عنوان در کنفرانس EA PLAY در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد داد.

کنفرانس EA PLAY از تاریخ ۱۷ خرداد ۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹) آغاز و به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید