سرویس EA Access بزودی در دسترس دارندگان پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳

سرویس EA Access در تابستان امسال به کنسول پلی‌استیشن ۴ راه خواهد یافت. این سرویس در خرداد ۹۸ (جولای ۲۰۱۹) در اختیار دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

از همان اوایل نسل هشتم، EA Access به عنوان یکی از سرویس‌های مهم کنسول ایکس‌باکس وان محسوب می‌شد. حال مت بیلبی (Matt Bilbey)، مجری اجرایی بخش رشد استراتژیک شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) توضیحاتی را درباره این تصمیم ارائه داد:

در راستای گسترش جمعیت مخاطبان‌مان از راه ارائه‌ی بازی‌های‌ خود از طریق سرویس‌های دیجیتالی و اشتراکی و محقق ساختن هدف‌مان مبنی بر ارائه‌ی این خدمات به دارندگان هردو کنسول مطرح نسل هشتم یعنی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، خوشحال هستیم که می‌توانیم سرویس EA Access را در اختیار دارندگان پلی‌استیشن ۴ نیز قرار دهیم و این حق انتخاب را به‌آن‌ها بدهیم تا در هر مکان و از هر روشی که دوست دارند، آثار ما را تجربه کنند.

صاحبان کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌توانند با خرید اشتراک ماهیانه به مبلغ ۵ دلار یا اشتراک یک ساله به مبلغ ۳۰ دلار به این سرویس دسترسی پیدا کرده و به تعداد بسیار زیادی از بازی‌هایی که توسط شرکت الکترونیک آرتس منتشر گردیده است، مانند بازی‌های FIFA 18 ،Titanfall 2 و Starwars Battlefront 2 دسترسی پیدا کنند. همچنین خریداران این اشتراک، می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف در خرید‌های درون برنامه‌ای و همچنین خرید بازی‌های جدید این شرکت بهره‌مند شوند. این اشتراک این امکان را نیز برای کاربران فراهم می‌کند تا ۱۰ ساعت زودتر نسبت به دیگر افراد به تجربه‌ی بازی‌های جدید این شرکت بپردازند.

در حال حاضر عنوان Madden NFL 20 در زمان دسترسی دارندگان پلی‌استیشن ۴ به سرویس EA ACCESS قابل بازی خواهد بود. همچنین بازی Star Wars Jedi: Fallen Order که در رویداد EA PLAY این ماه اولین نمایش از آن را مشاهده خواهیم کرد نیز احتمالا در زمان عرضه این عنوان یعنی آبان ۹۸ (نوامبر ۲۰۱۹)، به‌ این سرویس اضافه خواهد شد و دارندگان پلی‌استیشن ۴ هم در کنار صاحبان رایانه‌‌های شخصی و ایکس‌باکس وان‌ می‌توانند آن را از طریق خرید اشتراک سرویس مذکور، تجربه نمایند.

اگرچه شرکت الکترونیک آرتس طی دو سال اخیر با اتخاذ تصمیم هایی نابجا مانند قرار دادن لوت‌باکس ها و خرید‌های درون‌برنامه‌ای در بازی Starwars Battlefront 2 یا منتشر کردن دو عنوان ANTHEM و Mass Effect: Andromeda که دارای مشکلات بسیار زیادی در هنگام عرضه بودند، باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران این شرکت و این سری بازی‌ها شدند. اما به نظر می‌رسد این شرکت با اتخاذ تصمیم های جدید قصد دارد قدمی مثبت در صنعت بازی‌های رایانه‌ای بردارد.

بزودی اطلاعات جدیدی از بازی های قابل انتشار برروی این سرویس در کنفرانس EA PLAY منتشر خواهد شد. کنفرانس EA PLAY از تاریخ ۱۷ خرداد ۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹) آغاز و به مدت ۳ روز برگزار خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید