اطلاعاتی از مراسم EA Play 2019 منتشر شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

همچون سالیان گذشته، شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) مراسم EA Play را پیش از رویداد بزرگ E3 برگزار می‌کند و در جریان آن به نمایش عناوینی همچون Star Wars Jedi: Fallen Order و FIFA 20 می‌پردازد.

مراسم EA Play که همه ساله توسط شرکت الکترونیک آرتس در شهر لس آنجلس برگزار می‌شود، برای بسیاری از طرفداران آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چراکه تریلرهایی از عناوین بزرگ و محبوب این شرکت در رویداد مذکور نمایش داده می‌شوند و بازی‌بازان بسیاری را برای بازی‌های پیش رو هیجان‌زده می‌کنند. اما امسال این شرکت دست به تغییراتی در روند این مراسم زده است. به گفته‌ی آن‌ها، ما شاهد برگزاری هیچ‌گونه کنفرانسی در این رویداد نخواهیم بود و فقط می‌توانیم به تماشای تریلرها و استریم زنده‌ی عناوین شرکت الکترونیک آرتس باشیم.

ما در مراسم سال جاری پخش تریلرها و استریم زنده از بازی‌ها را به برگزاری کنفرانس ترجیح داده‌ایم. این خواسته‌ی هواداران ما بود تا بیشتر با عناوین و تیم‌های سازنده‌ی آن‌ها شوند.

مراسم EA Play 2019 از روز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ (۷ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) آغاز می‌شود که در ابتدا به نمایش تریلرهایی از بازی‌های شرکت الکترونیک آرتس می‌پردازد. پس از آن اما درب‌های محل مراسم برروی عموم و خصوصا طرفدارانی که از همین حالا برای حضور در آن ثبت کنند (از اینجا) باز شده و دوست‌داران بازی‌هایی همچون FIFA 20، Anthem و Battlefield V می‌توانند دست به تجربه‌ی این عنوان بزنند.

در رویداد EA Play 2019، نمایش‌هایی از عناوین ورزشی سالیانه‌ی شرکت الکترونیک آرتس همچون FIFA 20 و Madden NFL 20، نسخه‌های بعدی دو بازی Need for Speed و Plants vs. Zombies را به معرض عموم خواهد گذاشت. البته طرفداران عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order می‌توانند شاهد انتشار اولین تریلر از گیم پلی این بازی در مراسم EA Play 2019 باشند.

رویداد E3 2019 اما جند روز بعد و در تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ (۱۱ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) آغاز شده و تا روز ۲۳ خرداد ادامه خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید