بازی Rage 2 تنها با رزلوشن ۹۰۰P بر روی ایکس‌باکس وان اجرا خواهد شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴

تنها یک هفته تا انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹، یعنی Rage 2 باقی مانده است و بازی‌بازان بسیاری مشتاق به تجربه‌ی دومین ماجراجویی خود در سرزمین‌های بایر این مجموعه‌ی جذاب هستند. آقای جیسون لیوی (Jason Leavey)، مدیر روابط اجتماعی شرکت بتسدا (Bethesda) نیز در توییتی اعلام کرده بود که روند توسعه‌ی این عنوان به پایان رسیده است. حال شرکت بتسدا اطلاعات بسیار مهمی را از عملکرد آخرین اثر مشترک استودیوی اولانچ (Avalanche Studios) و اید سافتور (id Sowftware) برروی پلتفرم‌های مقصد منتشر کرده است.

آقای لیوی در وب‌سایت شرکت بتسدا بیانیه‌ای را منتشر کرد که در آن به میزان رزلوشن (Resolution) قابل دسترس این عنوان بر روی پلتفرم‌های مختلف اشاره شده است. بازی Rage 2 برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ با رزلوشن ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۳۰ و همچنین برروی کنسول ایکس‌باکس وان با رزلوشن ۹۰۰P و نرخ فریم ۳۰ اجرا خواهد شد. اما این عنوان برروی کنسول‌های میان نسلی پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان ایکس با رزلوشن ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰ اجرا می‌شود. همچنین دارندگان رایانه‌‌های شخصی بدون هیچگونه محدودیتی در نرخ فریم و رزلوشن، بسته به نوع سخت‌ افزار خود می‌توانند به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. این بازی با موتور اپکس (APEX)، موتور بازی‌سازی انحصاری استودیوی اولانچ، ساخته شده است. لازم به ذکر است که بازی های Just Cause 4 و Generation Zero نیز با استفاده از این موتور توسعه یافته‌اند.

عنوان Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۹۸ ( ۱۴ مه ۲۰۱۹) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین مدیر استودیوی اید سافتور در ماه قبل اعلام کرده بود که این استودیو هیچ برنامه‌ای برای عرضه‌ی Rage 2 برروی کنسول دستی نینتندو سوییچ ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید