تاریخ استریم جدید فصل بهار Monster Hunter: World مشخص شد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
رویداد جدید بازی Monster Hunter World آغاز شد

اگر از شکار هیولا‌های بازی Monster Hunter: World خسته شده‌اید و بی‌صبرانه منتظر تجربه‌ی بسته‌ی الحاقی Iceborne هستید، خبر خوبی برایتان داریم. ظاهراً شرکت کپکام (Capcom) قرار است با پخش یک استریم در تاریخ پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت (۹ مه)، اطلاعات جدیدی را از این عنوان به اشتراک بگذارد.

در طی این استریم، برخی از اعضای تیم توسعه دهنده‌ی Monster Hunter: World نظیر تهیه‌ی کننده‌ی آن یعنی آقای ریوزو تسوجیموتو (Ryozo Tsujimoto)، جدیدترین اطلاعات مربوط به روند انتشار محتویات بازی را با طرفداران به اشتراک خواهند گذاشت. با توجه به توضیحات پیشین کپکام مبنی بر ارائه‌ی جزئیات مربوط به قیمت و تاریخ عرضه‌ی بسته‌ی Iceborne در فصل بهار، به احتمال زیاد در این استریم شاهد اطلاعات بیشتری از اولین بسته‌ی الحاقی بازی خواهیم بود.

استریم فصل بهار Monster Hunter: World در ساعت ۳:۳۰ دقیقه‌ی بامداد پخش خواهد شد. شما می‌توانید با مراجعه به کانال رسمی Monster Hunter در وب‌سایت توئیچ، این استریم را به صورت زنده مشاهده کنید.

بازی Monster Hunter World هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر قصد دارید تا به تجربه‌ی این عنوان بپردازید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آقای هامون معتقدی با عنوان «به دنیای هیولاها خوش آمدید | نقد و بررسی بازی Monster Hunter: World» مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید