شخصیت Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 حضور نخواهد داشت

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

اگر به خاطر داشته باشید، مدتی پیش شاهد انتشار شایعه‌ای بودیم که به حضور شخصیت Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 اشاره می‌کرد. با این‌که طرفداران فیلم‌های Evil Dead امیدوار بودند تا این موضوع حقیقت داشته باشد، اما طبق صحبت‌های بازیگر این شخصیت یعنی آقای بروس کمپبل (Bruce Campbell)، ظاهراً اطلاعات فاش شده غلط بوده‌اند.

این بازیگر محبوب اخیراً با انتشار یک تصویر بسیار جالب و جذاب، به شایعات پیرامون حضور شخصیت Ash Williams در بازی Mortal Kombat 11 پایان داده است. شما می‌توانید توئیت آقای کمپبل را در ادامه مشاهده کنید:

این را به عنوان ضربه‌ی نهایی من به یک شایعه‌ی به خصوص در اینترنت در نظر بگیرید.

با توجه به توئیت آقای کمپبل و همچنین در صورتی که این موضوع یک روند هدفمند برای غافلگیر کردن طرفداران نباشد، شخصیت Ash در جدیدترین نسخه‌ی سری Mortal Kombat حضور نخواهد داشت.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش نوشته شده توسط آقای سعید آقابابایی با نام «و خون جاری خواهد شد…» را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید