بسته الحاقی جدیدی برای Kerbal Space Program منتشر خواهد شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

سازندگان بازی جذاب Kerbal Space Program از عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی جدیدی برای این عنوان خبر دادند. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بسته نیز مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این زمینه باشید.

عناوین شبیه‌سازی همیشه نزد بسیاری از بازی‌بازان طرفداران زیادی داشته است و در این بین بازی‌های شبیه‌سازی فضایی را می‌توان یکی از محبوب‌ترین‌ها دانست. Kerbal Space Program نیز یکی از همین عناوین است که در آن شما باید در نقش یک دانشمند علوم فضایی موشک‌های بسیاری را به فضا فرستاده و لحظات جالب و مهیجی را برای خود رقم بزنید. گفتنی است که این بازی هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. اطلاعات بیشتر در این خصوص را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

به تازگی مطلع شدیم که تیم سازنده‌ی این بازی قصد انتشار یک بسته‌ی الحاقی تحت عنوان Breaking Ground را دارد. به کمک این بسته بازی‌بازان قادر به ساخت پایگاه‌های علمی، ژنراتورها و برخی دستگاه‌ها را دارند. همچنین امکان انجام آزمایش‌های بیشتر نیز در آن فراهم خواهد شد که همه‌ی این‌ها جذابیت بازی را دوچندان خواهد کرد. این بسته در تاریخ ۹ خرداد ۱۳۹۸ (۳۰ می ۲۰۱۹ میلادی) با قیمت ۱۵ دلار تنها برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر هنوز هم با بازی Kerbal Space Program آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی آن را در این صفحه مطالعه کنید.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید