ظاهراً بازی The Avengers قصد دارد تا یک داستان احساسی را ارائه دهد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

علی رغم معرفی پروژه‌ی The Avengers در اوایل سال ۲۰۱۷، تاکنون اطلاعات زیادی از بازی مورد انتظار کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) منتشر نشده است. با این‌که ظاهراً هنوز هم زمان زیادی تا انتشار این بازی باقی مانده است، اما آگهی جدید استخدام کریستال داینامیکس به اطلاعات جالبی اشاره می‌کند.

براساس این آگهی، کریستال داینامیکس قصد دارد شخصی را به عنوان کارگردان داستانی استخدام کند که بتواند «تجربه‌هایی خاطره انگیز، احساسی و سینمایی» را ارائه دهد. وظایف متنوع لیست شده در این آگهی نشان می‌دهند که داستان و روایت آن، بخش مهمی از بازی خواهند بود. برای مثال، یکی از وظایف اشاره شده در این آگهی به شرح زیر است:

طراحی یک تجربه‌ی گیم‌پلی احساسی که مطابق دیدگاه خلاق بازی باشد.

البته باید اعلام کنیم که در این آگهی نام The Avengers ذکر نشده است؛ پس احتمال دارد که آگهی مذکور مربوط به یک پروژه‌ی دیگر باشد. اما با توجه به مقیاس بازی The Avengers و میزان منابعی که اسکوئر انیکس (Square Enix) و کریستال داینامیکس به آن اختصاص داده‌اند، بعید است که این آگهی به عنوان دیگری اشاره کند.

در طی چند سال اخیر و به لطف شایعات و آگهی‌های استخدامی، ما موفق شده‌ایم تا اطلاعات جدیدی را از The Avengers کسب کنیم. برای مثال، ظاهراً کریستال داینامیکس در حال ساخت یک بازی آنلاین محور سوم شخص است که از پرداخت‌های درون برنامه‌ای نیز بهره می‌برد. این در حالی است که برخی از گزارش‌های منتشر شده به عرضه‌ی این عنوان در نسل بعد اشاره می‌کنند. در هر صورت، امیدواریم که در طی رویداد E3 2019 شاهد جزئیات بیشتری از The Avengers باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید