شخصیت‌های قابل بازی جدیدی به Borderlands 3 اضافه نخواهند شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

در روزهای اخیر، شاهد انتشار اطلاعات زیادی از جدیدترین نسخه از سری Borderlands بودیم. استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) پس از انتشار اولین ویدئو از گیم‌پلی بازی Borderlands 3 تایید کرد که قصد دارد با انتشار بسته‌های الحاقی متعدد از این بازی تیراندازی پشتیبانی کند. آقای رندی پیچفورد، مدیر ارشد اجرایی این استودیو، امروز اطلاعات تازه‌ای از برنامه‌های خود برای آینده‌ی این عنوان را منتشر کرده است.

آقای پیچفورد در پاسخ به سوال یکی از کاربران در حساب توییتر خود بیان کرده است که بسته‌های الحاقی بازی احتمالا هیچ شخصیت قابل بازی جدیدی را به عنوان Borderlands 3 اضافه نخواهند کرد. به گفته‌ی مدیر ارشد اجرایی استودیوی گیرباکس، این استودیو تصمیم دارد بجای اضافه کردن شخصیت‌های جدید، برروی شخصیت‌های موجود در بازی تمرکز کند. تا به این لحظه حضور چهار شخصیت قابل بازی در عنوان Borderlands 3 تایید شده است و به نظر می‌رسد تیم سازنده قصد دارد قابلیت‌های این شخصیت‌ها را تا حد امکان گسترش دهد.

حتی بدون در نظر گرفتن بسته‌های الحاقی، به نظر می‌رسد بازی Borderlands 3 محتوای قابل قبولی را در اختیار شما قرار می‌دهد. تیم سازنده‌ی بازی تایید کرده که کامل کردن بخش داستانی این بازی بیش از ۳۰ ساعت زمان می‌برد و این در حالی است که تمام کردن تمامی بخش‌های بازی بسیار بیشتر از این طول خواهد کشید. جدیدترین نسخه از سری Borderlands در کنار پشتیبانی از تجربه‌ی آفلاین و قابلیت Split Screen، تعداد قابل توجهی باس مختلف را نیز در مقابل شما قرار خواهد داد.

بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این عنوان مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید