استودیوی پلاتینیوم گیمز در حال ساخت یک بازی “کم‌نظیر” است

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

اگر اخبار مربوط به استودیوی پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) را که چند وقت اخیر منتشر شده‌اند دنبال کرده باشید، احتمالا از ساخت یک عنوان بزرگ توسط آن‌ها خبر دارید. حال اما آقای آتسوشی اینابا (Atsushi Inaba)، مدیر فعلی این استودیو، از روند ساخت یک بازی بسیار خاص و کم‌نظیر صحبت کرده است.

پیش‌تر، آقای آتسوشی اینابا گفته بود که ۲۰۱۹ یک سال بسیار هیجان‌انگیز برای آن‌ها خواهد بود و استودیوی پلاتینیوم گیمز در حال ساخت یک بازی با ویژگی‌هایی است که در عناوین دیگر یافت نمی‌شوند که باعث خاص بودن بازی آن‌ها می‌شوند.

ما در حال طراحی یک بازی هستیم که در گذشته توسط هیچ کسی ساخته نشده است. ممکن است بگویید که بازی‌سازان زیادی این حرف را تاکنون زده‌اند اما باید بدانید که بازی ما به طور قطع کم‌نظیر خواهد بود. حتی در میان بازی‌سازان حرفه‌ای نیز چنین کاری تا به حال امتحان نشده و این مورد ما را بسیار هیجان‌زده کرده است.

پروژه‌ی جدیدی که آقای اینابا این‌چنین برای آن هیجان‌زده شده است، می‌تواند نتیجه‌ی اقدام به انتشار بازی‌ها بدون واسطه باشد که منجر به کار و خلاقیت بیشتر اعضای استودیوی پلاتینیوم گیمز شده است. با این حال هنوز نمی‌توان مطمئن بود که آقای اینابا چه منظوری از این صحبت‌ها داشته است اما می‌توان از اثرات تغییرات جدیدی که در استودیوی پلاتینیوم گیمز اعمال شده است مطمئن بود.

استودیوی پلاتینیوم گیمز در حال حاضر برروی عناوین Bayonetta 3 و Astral Chain با هدف انتشار برای کنسول نینتندو سوییچ کار می‌کند. همچنین شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) نیز با همکاری این استودیو در حال ساخت بازی Babylon’s Fall است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید