تریلر جدیدی از بازی A Plague Tale: Innocence منتشر شد

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰

همان‌طور که در جریان هستید، تنها یک هفته تا عرضه‌ی رسمی یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال یعنی A Plague Tale: Innocence باقی مانده است. حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی اسوبو (Asobo Studios) تریلر جدیدی را با محوریت یکی از شخصیت‌های وحشتناک بازی منتشر کرده است.

در بازی A Plague Tale: Innocence خواهر و برادری وجود دارند که تمام تلاش خود را برای زنده ماندن به کار می‌گیرند. در این میان، خواهر بزرگ‌تر که با نام آمیسیا (Amicia) در بازی نقش‌آفرینی می‌کند، در تلاش است تا از برادر کوچک‌تر خود، هوگو (Hugo)، تا آخرین جای ممکن محافظت کند. رنج بردن برادر کوچک آمیسیا از یک بیماری ناشناخته نیز بر سختی‌های آنان می‌افزاید و این مسئولیت اضافه را بر دوش او ایجاد می‌کند که از برادر کوچک‌تر خود مراقبت و نقش خواهری بزرگ و شجاع را ایفا کند. سالم نگه داشتن هوگو برای خواهرش در این دنیای پر از سختی و ترس، چالش‌های تازه‌ای را برای این دو نفر رقم می‌زند.

این بازی در سبک ماجراجویی، اکشن و مخفی‌کاری است که شما کنترل این شخصیت‌ها را بر عهده دارید و علاوه بر اینکه باید یک راز تاریک و فراطبیعی را کشف کنید، باید با موش‌‌های کشنده‌ای که قصد کشتن و خوردن شما را دارند نیز مقابله کنید. موش‌ها در طی اتفاقی که در حومه شهر پیش آمده است دنیای این بازی را پر کرده‌اند و هر چیزی را که بر سر راه آنها قرار می‌گیرد نابود می‌کنند. آنها با خوردن انسان‌ها و حیوانات تعداد خود را افزایش می‌دهند و به گرسنگی بی‌نهایت نزدیک می‌شوند.

قطعا تا به الان متوجه شده‌اید که در این بازی دو عنوان اصلی شما را تهدید می‌کنند؛ یکی موش‌هایی هستند که از اندازه‌ای بزرگ و اشتهایی بی حد و حصر برخوردار هستند و دیگری، سربازان کلیسا به حساب می‌آیند. تعداد زیادی از موش‌ها به خیابان‌های شهرها هجوم آورده و با گاز گرفتن انسان‌ها، مریضی را به آن‌ها منتقل می‌کنند. فرانسه نیز در جنگ قرار دارد و به همین جهت، موش‌ها تنها تهدیدی نیستند که آمیسیا و هوگو با آن در این بازی رو به رو خواهند بود. لازم به ذکر است که طی چند روز گذشته، اطلاعات دیگری نیز از بازی منتشر شده بود که نشان می‌داد بازی‌بازان در نقش شخصیت اصلی بازی از چه وسایلی می‌توانند استفاده کنند، به‌عنوان مثال برای دفع حمله‌ی موش‌های خون‌خوار که یکی از وسایلی که بسیار به کار می‌آید، آتش یا مشعل است که به واسطه‌ی آن‌ها می‌توانید موش‌ها را از خود دور کنید.

حال به تازگی تریلر جدیدی از بازی A Plague Tale: Innocence منتشر شده است که دوباره بازی‌بازان و کاربران را به حال و هوای بازی نزدیک می‌کند. طبق اخبار و گزارش‌های ارائه شده، در این تریلر یکی از بزرگ‌ترین هیولاهای بازی به نمایش گذاشته شده‌ است که بی‌شک برای بسیاری از شما جذاب خواهد بود. در این تریلر، فرماندهی تحت عنوان لرد نیکولاس (Lord Nicholas) که کلاهی ترسناک بر سر دارد نشان داده شده است که این شخصیت، از رهبر خود یعنی ویتالیس (Vitalis) پیروی می‌کند. هنوز مشخص نیست که چرا این افراد به دنبال دو خواهر و برادر مذکور هستند اما هرچه که هست، ترس زیادی را در بازی ایجاد می‌کنند. آن‌ها با رعب و وحشتی که در میان محلی‌ها ایجاد کرده‌اند، سعی در به حرف دراوردن افرادی دارند که از محل آمیسیا و هوگو مطلع هستند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، هیچ چیز جلودار لرد نیکولاس و سربازانش نیست و بی‌شک یکی از خطرناک‌ترین و ترسناک‌ترین شخصیت‌های بازی، این فرد شناخته می‌شود که در تریلر جدید ارائه شده به آن پرداخته شده است. برای مشاهده و دریافت ویدئوی جدید در دسترس قرار گرفته شده با کیفیت‌های مختلف، به قسمت پایین متن مراجعه کنید.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی،  مصاحبه‌ی انجام شده با سازندگان A Plague Tale: Innocence را از این نشانی مطالعه کنید تا به جزئیات جدیدی از آن پی ببرید. اگر هم جزو کسانی هستید که قصد خرید این بازی را دارند، حتما نکاتی را که باید پیش از خرید بازی A Plague Tale: Innocence بدانید را از طریق هایلایت وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

بازی A Plague Tale: Innocence در تاریخ سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ (۱۴ می ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید