گیفت کارت
گیفت کارت

نگاهی به شبکه های اجتماعی گیمفا

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

عرض سلام و درود خدمت تمامی کاربران محترم سایت گیمفا. چندین سال پیاپی همراه شما سروران گرامی، توانستیم تمامی اخبار جدید، در حوزۀ ژورنالیسم گیمینگ را، به عالی‌ترین صورت پوشش دهیم و شما عزیزان را از مطالب خود بهره‌مند سازیم.

در طول این چندسالی که سایت گیمفا فعالیت خود را شروع کرده است، همواره شاهد کاربرانی محترم و با انگیزه بوده است و کاربران نیز همین انگیزه را به ما القا کرده‌اند و این انگیزه‌های شماست، که سایت گیمفا را استوارتر و محکم‌تر از گذشته، رسانده است. حمایت شما از گیمفا موجب دلگرمی و استواری بیشتر ما در این رهنمود میگردد و کادر گیمفا – مثل همیشه – قدردانی از این حمایتهای شما را وظیفۀ خود می‌داند.

همانگونه که می‌دانید، سایت گیمفا در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز، صاحب نظر است و اقتدار خود را، در شبکه‌های اجتماعی نیز عَلَم کرده است. کادر مدیریتی گیمفا، از شما کاربران عزیز دعوت به عمل می‌آورد، تا با دنبال کردن سایر زیرشاخه‌های این مجموعۀ عظیم، باری دیگر حمایتهای خود را نمایانگر باشید و دلگرمی ما را بیش از پیش افزایش دهید، تا موجب استوارتر شدن ما، در این حوزه باشید.

 کانال یوتیوب گیمفا چند وقتی است که فعالیت خود را شروع کرده و تمام ویدیو های اختصاصی مارا پوشش میدهد پیشنهاد میکنم یوتیوب مارا دنبال کنید و دکمه زنگوله (نوتیفیکشن)  را بزنید تا ویدیو های جدید مارا سریعاً به شما اطلاع دهد با تشکر 

 

 

 

 

 

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید