آماری از فروش بازی Risk of Rain 2 منتشر شد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

استودیوی هوپو گیمز (Hoopoo Games) در جدیدترین پیام خود آماری از فروش بازی Risk of Rain 2 را در دسترس قرار داد که می‌تواند برای طرفداران آن جالب توجه باشد. در ادامه می‌توانید جزئیاتی در این مورد را مشاهده کنید.

Risk of Rain 2 از سری عناوین جذابی است که حدود یک ماه قبل شاهد انتشار نسخه‌ی دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی بودیم. به نظر می‌رسد که این بازی نسبت به نسخه‌ی اولی که چند سال قبل عرضه شد، عده‌ی بیشتری را به خود جذب کرده است. اگر هنوز هم با این عنوان آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم تریلری از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.

هوپو گیمز به تازگی اطلاعات جدیدی از فروش این عنوان را منتشر کرده است که بسیاری از بازی‌بازان را شگفت‌زده کرد. ظاهرا تعداد بازی‌بازان این بازی از مرز یک میلیون نسخه عبور کرده که آمار رضایت‌بخشی برای سازندگان بوده است. این در حالی است که نسخه‌ی اول این بازی پس از پنج سال به چنین آماری دست یافت. گفتنی است که تیم سازنده برای آینده‌ی این عنوان برنامه‌های زیادی از جمله انتشار چند به‌روزرسانی را دارند که در آینده‌ای نزدیک جزئیات بیشتری از آن‌ها در دسترس قرار خواهد گرفت.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید