جزئیاتی از نبردهای Total War: Three Kingdoms

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

بالاخره بازی Total War: Three Kingdoms پس از مدتی تاخیر در این ماه منتشر می‌شود. امروز و در پی اعلام زمان انتشار این بازی، توسعه دهندگان این عنوان در صفحه‌ی رسمی این بازی حدودا ۸ دقیقه درمورد گیم‌پلی و کمپین Total War: Three Kingdoms صحبت کردند.

آن‌ها درمورد مکانیزم مبارزات و چگونگی تاثیر این موارد برروی محیط اطراف نکاتی را خاطرنشان شدند. براساس موارد ذکر شده در در این گفت‌وگو، یکی از نکات جذاب و برجسته‌ی بازی هوش مصنوعی آن و اعمالی است که بوسیله پادشاه انجام می‌دهید. در ادامه باید اضافه کنیم که آن‌ها تمام کات‌سین‌های بازی را رد کردند تا اسپویل صورت نگیرد. این عنوان هم تقریبا مشابه سایر عناوین Total War است با این تفاوت که این بار شاهد مبارزاتی در چین هستیم.

عنوان Total War: Three Kingdoms به‌زودی و در روز پنج‌شنبه ۲ خرداد (۲۳ می) برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌گردد. در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا ویدئوی توضیحات توسعه‌دهندگان را در زیر مشاهده کنید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این عنوان چیست؟ به‌نظر شما این بازی می‌تواند به برترین بازی Total War مبدل شود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید