بازی The Elder Scrolls: Blades رایگان شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

در رویداد E3 2018 بود که استودیوی بتسدا (Bethesda) از عرضه‌ عنوانی از سری محبوب The Elder Scrolls برای تلفن‌های هوشمند خبر داد. حال به تازگی این استودیوی بازی‌سازی اعلام کرده که نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی The Elder Scrolls: Blades برروی فروشگاه‌های مرتبط قرار گرفته و تمامی بازی‌بازان و کاربران می‌توانند به‌طور رایگان به تجربه‌ی آن بپردازند.

عاملی که باعث جذابیت The Elder Scrolls: Blades می‌شود، جامع و کامل به نظر رسیدن آن است. این بازی با گرافیکی بالا و پیشرفته به سراغ بازی‌بازان می‌آید و از مبارزاتی تکامل یافته پشتیبانی کرده و حتی دخمه‌هایی منحصر به فرد نیز در بازی وجود دارند. از دیگر المان‌های بازی می‌توان به قابلیت لوت کردن و دنبال کردن ماموریت‌ها اشاره کرد. حتی یک شهر مرکزی نیز وجود دارد که می‌توانید آن را در جریان بازی بازسازی کنید. همراه با این موارد، قابلیت ساخت و ساز نیز با الهام از عناوین اخیر بتسدا به این بازی راه یافته است.

حال به تازگی استودیوی بازی‌سازی بتسدا اعلام کرده که عنوان The Elder Scrolls: Blades به صورت دسترسی روزدهنگام قرار گرفته و تمامی کاربران سیستم عامل‌های اندروید و IOS می‌توانند، به‌طور کاملا رایگان این بازی را از طریق سایت‌های معتبر دانلود و تجربه کنند. شایان ذکر است که هنوز نسخه‌ی کامل بازی در حال ساخت و توسعه است و روند تکامل خود را در پیش دارد. پس هنوز بای منتظر ماند تا استودیوی بازی‌سازی بتسدا نسخه‌ی کامل بازی The Elder Scrolls: Blades را منتشر کند. با توجه به شرایط حال حاضر بتسدا و مشکلات پیش آمده برای این استودیو در رابطه با بازی Fallout 76، به نظر می‌رسد که تیم توسعه‌دهنده قصد دارد تا زمان بیشتری را به بهینه‌سازی بازی اختصاص دهد. موضوعی که قطعا باعث ناراحتی طرفداران نخواهد شد.

در نهایت قرار است بازی برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و  پلی‌استیشن وی آر نیز منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید