بازی World of Goo برای مدتی رایگان شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

در جریان اخبار دنیای بازی‌های ویدئویی، به تازگی تیم سازنده عنوان World of Goo اعلام کرده که این بازی برای مدتی برروی فروشگاه معتبر و بزرگ اپیک گیمز، به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. پس اگر جزو طرفداران این بازی مهیج و قدیمی هستید، این فرصت را از دست ندهید.

به جرات می‌توان گفت که یکی از بازی‌های خاطره‌انگیز و جذاب دوران کودکی، عنوان World of Goo شناخته می‌شود که بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است. همان‌طور که در جریان هستید، پس از گذشت یک مدت طولانی به تازگی اخباری مبنی بر انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای این بازی ارائه شده است. بی‌شک تیم‌های سازنده قصد دارند تا دوباره خاطرات بسیاری از بازی‌بازان را زنده کرده و جان تازه‌ای به این بازی اهدا کنند. از محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به بهبود کیفیت، رفع مشکلات و چالش‌ها و مراحل جدید اشاره کرد. با این شرایط می‌توان این به‌روزرسانی را نوعی نسخه‌ی بازسازی شده دانست که به‌زودی در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. World of Goo از سری بازی‌های به سبک فکری و معمایی است که ۱۱ سال پیش برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بازی از همان ابتدا توانست طرفداران بسیاری پیدا کند و تبدیل به یکی از محبوب‌ترین عناوین این سبک شود.در این عنوان شما باید با وجود برخی موجودات جالب به نام Goo چالش‌های مختلف را رد کرده و مراحل را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید.

حال به تازگی اخباری مبنی بر رایگان شدن این بازی برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفته است. طبق گزارش‌های ارائه شده، بازی World of Goo تا تاریخ پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ (۱۶ می ۲۰۱۹ میلادی) به صورت کاملا رایگان در اختیار بازی‌بازان و علاقه‌مندان خواهد بود. همچنین به نظر می‌رسد پس از بازی World of Goo، عنوان Stories Untold برای مدتی رایگان خواهد شد. این بازی مجموعه‌ای از ماجراجویی‌های داستان‌های قدیمی است که با دید اول شخص خود، تجربه‌های زیبایی را در اختیار بازی‌بازان و کاربران قرار می‌دهد.

شایان ذکر است که شما می‌توانید نقد و بررسی بازی World of Goo را از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت گیمفا مطالعه کنید.

0
0
PC
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید