اکتیویژن: فروش بازی Sekiro: Shadows Die «فراتر از انتظارات» است

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲

بازی Sekiro: Shadows Die، ساخته استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، از روز عرضه‌‌اش، عملکرد بسیار خوبی داشته است. به غیر از تحسین منتقدان، این بازی تنها در طی ۱۰ روز، موفق شده است تا بیش از ۲ میلیون نسخه بفروشد. به همین جهت، ناشر این بازی یعنی شرکت اکتیویژن (Activision) نیز از عملکرد این بازی راضی است. به گفته کالیستر جانسون (Collister Johnson)، مدیر ارشد عملیاتی این شرکت، بازی Sekiro: Shadows Die فروشی فراتر از انتظارات داشته است.

وی در این خصوص ابراز داشت:

همچنین در سه‌ماهه نخست، شاهد عرضه موفقیت‌آمیز بازی Sekiro: Shadows Die بودیم که نتیجه رویکرد اکتیویژن مبنی بر همکاری با توسعه دهندگان سطح بالا برای گسترش مقیاس و تخصص ما در انتشار و بازاریابی است. ما نمی‌توانیم بیش از این از همکاری، اجرا و پاسخ به عنوان تحسین شده فرام‌سافتور از سوی مخاطبین جهانی گیمینگ، خوشحال باشیم.

در کنار فروش بالای این بازی در عرض ۱۰ روز، فروش آن به صورت دیجیتالی نیز خوب توصیف شده است. بر اساس گزارش SuperData، بازی Sekiro: Shadows Die در ماه مارس، بیش از ۱٫۴ میلیون نسخه به صورت دیجیتالی فروخته است. این عملکرد نه تنها آن را به موفق‌ترین بازیِ ماه مارس امسال تبدیل می‌کند، بلکه شرایط بهتری برای آن نسبت به دیگر بازیِ این استودیو یعنی عنوان Dark Souls 3 پدید آورده است. این بازی بیش از ۲۰۰ هزار نسخه به صورت دیجیتالی فروخته بود.

اگرچه هنوز برنامه‌های فرام‌سافتور در خصوص محتوایِ آینده Sekiro: Shadows Die مشخص نیست، اما به تازگی یک به‌روزرسانی برای این بازی عرضه شده است که Prosthetic Tools را کاربردی‌تر می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، پیشنهاد می‌کنیم نقدوبررسی منتشر شده از آن در وب‌سایت گیمفا را تحت عنوان «دوباره‌ میازاکی، دوباره شاهکار… | نقد و بررسی Sekiro: Shadows Die Twice» و به قلم «مصطفی زاهدی» از این نشانی بخوانید.

بازی موفق و محبوب Sekiro: Shadows Die در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید