ویدئوی جدید Days Gone، به بررسی نقدهای مثبت این بازی می‌پردازد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

بازی Days Gone از روز عرضه، با واکنش‌های ضد و نقیض بسیاری روبرو شده است. اگرچه میانگین امتیازات گرفته شده این بازی در وب‌سایت اُپن‌کریتیک برابر با ۷۲ است اما چنین میانگینِ امتیازاتی برای یک بازی بد محسوب نمی‌شود. با این حال، ساخته استودیوی سونی بند (SIE Bend Studio) نسبت به دیگر عناوین انحصاری سونی، چه بازی‌های فرست پارتی و چه عناوین سکند پارتی، فاصله زیادی دارد و عمده انتقادات آن هم مربوط به همین قضیه می‌شود.

با این حال، اگرچه عده‌ای به یک سری ویژگی‌های این بازی ایراد گرفته‌اند، اما از سوی دیگر، برخی نیزبه ستایش آن‌ها پرداخته‌اند. به همین جهت، می‌توان نقدهای بازی Days Gone را ترکیبی از نقدهای مثبت و منفی در نظر گرفت که به عنوان یک مخاطب، باید به سلیقه خود نگاه کنید. به تازگی ویدئوی جدیدی از این عنوان جهانِ باز منتشر شده است که به بررسی نقدهایِ مثبت منتشر شده از سوی منتقدان و تحسین آن‌ها از سیستم مبارزات، غوطه‌وری در بازی، جهانِ باز آن و غیره می‌پردازد. این ویدئو از انتهای همین مطلب قابل دسترس است.

در نقدی که توسط وب‌سایت گیمفا صورت گرفته است، «محمد آریامقدم»، منتقد این بازی می‌گوید:

استفاده از لفظ “بهترین” برای توصیف بازی Days Gone کمی اغراق آمیز است! با این وجود، می‌توان از آن به عنوان یکی از لذت‌بخش ترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ یاد کرد. اگر کنسول PS4 دارید، تجربه Days Gone واقعا بر شما واجب است! Days Gone یک بازی متفاوت است که بسته به سلیقه بازیکن، می‌تواند وی را برای چندین ساعت پشت کنسول خود میخکوب کرده و برای مدتی از دیگر بازی‌های امسال بی نیاز کند. بازی چند مشکلات ریز و درشت دارد و بی نقص نیست، اما به شما قول می‌دهم که چشم پوشی از این مشکلات و ضعف‌ها کار خیلی سختی نخواهد بود و بدون توجه به آن‌ها، می‌توانید نهایت لذت را از Days Gone ببرید.

پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی، نقدوبررسی منتشر شده از آن تحت عنوان «خداحافظ آرامش! | نقد و بررسی بازی Days Gone» را از این نشانی بخوانید.

بازی Days Gone در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید ویدئوی مورد بحث را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید