شایعه: ویدئویی مرموز به بازی Left 4 Dead 3 اشاره می‌کند

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

به تازگی ویدئویی در شبکه‌ی یوتیوب (YouTube) پخش شده است که احتمال دارد مربوط به سومین نسخه از سری Left 4 Dead باشد.

با عرضه‌ی بازی‌های World War Z ،Resident Evil 2 و البته انحصاری جدید سونی یعنی Days Gone، بازار عناوین زامبی محور بسیار داغ است. در این میان ولی هیچ کس نیست که به فکر سری محبوب Left 4 Dead نباشد. مجموعه‌ای که ادعای زیادی در حیطه‌ی گرافیک نداشت ولی با کار تیمی و البته سیل زامبی‌ها که از روی یکدیگر رد می‌شدند، خود را در دل بازی‌بازان جا کرد.

به تازگی، ویدئویی در یکی از کانال‌های یوتیوب منتشر شده است. جالب است که بدانید ویدئوی مذکور، تنها محتوای این کانال نیز هست. این ویدئو به نظر می‌رسد که به نسخه‌ی سوم این مجموعه‌ی محبوب اشاره می‌کند. شما می‌توانید آن را در قسمت زیر مشاهده و دانلود کنید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

احتمالات زیادی وجود دارد. ممکن است که شرکت ولو (Valve) واقعا به سراغ ساخت نسخه‌ی جدید Left 4 Dead رفته باشد. ولی از طرف دیگر، شواهدی در این تریلر موجود است که رسمیت آن را زیر سوال می‌برد. برای مثال، شما در این ویدئو مشاهده می‌کنید که کالاهایی با نشان شرکت‌های واقعی وجود دارند. به طور معمول ما این موارد را در بازی‌های ویدئویی مشاهده نمی‌کنیم مگر در عناوین انحصاری. بعضی افراد نیز بیان می‌کنند که ممکن است شرکت ولو با شرکت‌هایی که نشان آنان در ویدئو به نمایش در آمده، قرار دادی بسته باشد که این اجازه را به آنان داده است.

به هر حال، باید تا اعلام رسمی شرکت سازنده‌ی این سری منتظر بمانم ولی موضوعی که کاملا مشخص است، خوشحالی بی‌ حد و مرز بازی‌بازان از معرفی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Left 4 Dead است.

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید