نسخه‌ی جدید Call of Duty به صورت رسمی تا اواخر ماه ژوئن معرفی خواهد شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

همه ساله شرکت اکتیویژن (Activision) در چنین روزها و ماه‌هایی از سال نسخه‌ی جدید سری Call of Duty را معرفی می‌کند و طرفداران این سری دوست داشتنی را برای تجربه‌ی نسخه‌ی جدید آن هیجان‌زده می‌کند. به نظر می‌رسد که سیاست این شرکت برای سال جاری نیز اینچنین است و تا اواخر ماه آینده‌ی میلادی از بازی جدید Call of Duty رونمایی خواهد کرد.

احتمالا شایعات بسیاری را که در چند وقت گذشته راجع به نسخه‌ی جدید سری محبوب Call of Duty در وب‌سایت‌های خبری منتشر شده‌اند شنیده‌اید. منابع بسیاری این شایعات را تایید کرده‌اند و حتی برخی از آن‌ها اذعان دارند که تعدادی از ورزشکاران NFL موفق به تجربه‌ی این عنوان پشت درب‌های بسته شده‌اند. تمامی افرادی که به هر حال با بازی جدید شرکت اکتیویژن در ارتباط بوده‌اند، آن را به نوعی وابسته به سری Modern Warfare و یا حتی نسخه‌ی چهارم آن می‌دانند.

حال اما شرکت اکتیویژن به صورت رسمی اعلام کرده است که نسخه‌ی جدید Call of Duty تا اواخر ماه ژوئن میلادی معرفی خواهد شد. به عبارتی دیگر، این شرکت قصد دارد تا پایان سه ماهه‌ی دوم سال جاری میلادی از این عنوان رونمایی کند. این تصمیم شرکت اکتیویژن به هیچ عنوان غافل‌گیرکننده نبوده و در رویدادی همانند سال گذشته شاهد معرفی این بازی خواهیم بود.

سال پیش عنوان Call of Duty: Black Ops 4 در مراسمی که به صورت جهانی برای بازی‌بازان به نمایش درآمد و بسیاری را مجذوب خود کرد. گفتنی است که این مراسم که توسط شرکت اکتیویژن برگزار شده بود، چند هفته قبل از رویداد بزرگ E3 2018 اتفاق افتاد و شرکت مذکور با نمایش‌ بخش‌های بیشتری از بازی Call of Duty: Black Ops 4 در این رویداد، بازی‌بازان را بیش از پیش علاقه‌مند کرد.

اگر به اندازه‌ کافی برای این نسخه از سری Call of Duty هیجان‌زده نشده‌اید، لازم است بدانید که افراد مرتبط با این بازی موفقیت آن‌ را حتمی دانسته‌ و بر این باور هستند که این عنوان مطمئنا توسط بسیاری تحسین خواهد شد و در لیست بسیاری از کاربران جای خواهد گرفت. از دیگر نکاتی که اکتیویژن از آن سخن گفته است، انتشار حتمی این بازی همچون سنوات گذشته و در سه ماهه‌ی چهارم سال جاری میلادی است.

با این اوصاف باید طی چند هفته‌ی آینده منتظر رونمایی رسمی از نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید