تاریخ انتشار بازی Wonder Boy Returns برروی نینتندو سوییچ مشخص شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

سازندگان بازی جذاب Wonder Boy Returns به تازگی از عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان برروی نینتندو سوییچ خبر داده‌اند. همچنین تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص شده است که در ادامه می‌توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص را مشاهده کنید.

سری بازی Wonder Boy همیشه با سبک اکشن و پلتفرمری که دارند بازی‌بازان زیادی را به سوی خود جذب کرده‌اند. Wonder Boy Returns نیز یکی از همین نسخه‌هاست که حدود سه سال پیش برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. این بازی نسخه‌ای بازسازی شده‌ با امکاناتی فراوان است که در گذشته برای دستگاه‌های آرکید عرضه شده بود. علاوه‌بر افزایش کیفیت، مراحل و حالت‌های جدیدتری هم پیش روی بازی‌بازان است تا آن‌ها را ساعت‌ها سرگرم کند. اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Wonder Boy Returns را هرگز از دست ندهید. شما می‌توانید جزئیات بیشتر در این مورد را از طریق این صفحه مشاهده کنید.

به تازگی مطلع شدیم که این بازی قرار است در تاریخ پنج‌شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ (۲۳ می ۲۰۱۹ میلادی) برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز در دسترس قرار گیرد. گفتنی است که قیمت این عنوان برروی فروشگاه نینتندو ۱۴٫۹۹ دلار خواهد بود. در صورت دریافت اخبار بیشتر در مورد این بازی، آن‌ها را با شما در میان خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید