بازی Star Citizen برای مدتی رایگان شد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

به جرات می‌توان گفت که بازی Star Citizen یکی از جاه‌طلبانه‌ترین عناوین چند سال اخیر محسوب می‌شود که در این میان، بودجه‌ی خود را توسط کمک‌های مردمی به دست می‌آورد. حال به تازگی طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده از سوی استودیوی سازنده، به نظر می‌رسد که بازی Star Citizen اکنون رایگان است و تمامی ‌بازی‌بازان می‌توانند از آن لذت‌ ببرند.

همان‌طور که در جریان هستید، عنوان Star Citizen از آن دسته از بازی‌هایی شناخته می‌شود که بودجه‌ی خود را از طریق کمک‌های مردمی به دست می‌آورد. استودیوی کلود ایمپریوم گیمز (Cloud Imperium Games) نیز به‌روزرسانی‌های بزرگی را برای این عنوان منحصر به فرد منتشر کرده که اخیرا یکی از آن‌ها، شهر بزرگی تحت عنوان ArcCorp را به بازی اضافه کرده است. اگر جزو کسانی هستید که به دنبال فرصت مناسبی برای تجربه‌ی بازی Star Citizen می‌گردند، هم‌اکنون بهترین موقع برای شما خواهد بود چراکه، طبق گفته‌های استودیوی سازنده، بازی Star Citizen تا تاریخ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ (۸ می ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان در دسترس علاقه‌مندان و بازی‌بازان خواهد بود.

شما در این مدت مشخص شده، به انواع مختلفی از کشتی‌ها و وسایل نقلیه دسترسی خواهید داشت که بی‌شک تجربه‌های منحصر به فردی توسط هر کدام یک از ان‌ها در انتظار شما خواهد بود.

شایان ذکر است که نسخه‌ی آزمایشی بخش تک‌نفره‌ی بازی Star Citizen با نام Squadron 42 برای عرضه در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه‌ریزی شده است. استودیوی کلود ایمپریوم گیمز اعلام کرده است که بخش تک‌نفره‌ی بازی Star Citizen که هواداران مدت‌ها منتظر آن بوده‌اند، در سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت. برخلاف نسخه‌ی ابتدایی بازی و بخش چندنفره، استودیوی سازنده اعلام کرده است که بخش تک‌نفره تنها و تنها زمانی که «آن‌ها به تمامی خواسته‌های خود در زمینه‌ی بهینه‌سازی بازی رسیده باشند، عرضه خواهد شد».

همچنین طبق برنامه‌ی زمانی منتشر شده برای این عنوان، به نظر می‌رسد که بخش داستانی بازی تفاوت‌هایی با برنامه‌ی منتشر شده برای بخش چندنفره دارد. زمان در نظر گرفته شده برای توسعه‌ی ویژگی‌های بخش تک‌نفره بسیار کوتاه‌تر است. همچنین در برنامه ارائه شده شاهد در نظر گرفته شدن نیاز استودیوی سازنده به استخدام نیروهای جدید هستیم. به عبارتی در صورتی که استودیوی سازنده موفق به استخدام افراد مورد نیاز خود نشود، شاهد به عقب افتادن این برنامه‌ی زمانی خواهیم بود. در بخش داستانی بازی، اولویت اول استودیو، کیفیت محصول نهایی است. از این رو ممکن است شاهد تاخیر در زمان عرضه با هدف ایجاد تغییر و یا بازسازی برخی از بخش‌ها باشیم. برخلاف ماموریت‌های بخش چندنفره، زمان متفاوتی برای توسعه‌ی فصل‌های بخش داستانی در نظر گرفته شده است.

پس همچنان مشخص نیست که نسخه‌ی کامل بازی Star Citizen در چه زمانی در دسترس بازی‌بازان و کاربران قرار خواهد گرفت.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید