تاریخ انتشار بازی Bloodstained: Ritual of the Night مشخص شد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

کوجی ایگاراشی (Koji Igarashi)، کارگردان بازی Bloodstained: Ritual of the Night، امروز در پیام جدیدی تاریخ دقیق انتشار این بازی برروی همه‌ی پلتفرم‌ها را مشخص کرد که در ادامه می‌توانید اطلاعاتی در این خصوص را مشاهده کنید.

Bloodstained: Ritual of the Night از سری عناوین جذاب و اکشن است که در سال ۲۰۱۵ توسط سازندگان آن معرفی شد. این بازی ابتدا قرار بود در گذشته منتشر شود اما به دلیل مشکلاتی که به وجود آمد، عرضه‌ی آن با تاخیری طولانی همراه شد. گفتنی است که نسخه‌هایی قدیمی از این عنوان قبلا برای کنسول‌هایی مانند پلی‌استیشن ویتا در دسترس قرار گرفته بود اما بازی‌بازان به‌زودی می‌توانند نسخه‌ی جدید با ویژگی‌ها و کیفیتی عالی تجربه کرده و از آن لذت ببرند. اگر هنوز هم با این بازی آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم دو تریلر از گیم‌پلی آن را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

Bloodstained: Ritual of the Night در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ (۱۸ ژوئن ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. نسخه‌ی نینتندو سوییچ این عنوان نیز درست یک هفته بعد از این تاریخ در دسترس دارندگان آن قرار خواهد گرفت. جالب است بدانید که در کارنامه‌ی کوجی ایگاراشی، کارگردانی چند نسخه از سری بازی Castlevania نیز به چشم می‌خورد. حال باید دید که این عنوان نیز می‌تواند انتظارات بازی‌بازان را برآورده کند یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید