ممکن بود طرح روی جلد بازی Borderlands 3، همانند نسخه‌های پیشین باشد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
توضیحات استودیوی Gearbox درباره بازی Borderlands 3

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید سازندگان بازی Borderlands 3 در ابتدا ایده‌های دیگری برای طرح روی جلد این بازی داشتند.

بدون هیچ شکی، سری بازی‌های Borderlands دارای نقاط قوت زیادی هستند، ولی یکی از این نکات مثبت را می‌توان طراحی هنری دانست؛ چه در داخل بازی و چه برای طرح روی جلد. برای نسخه‌ی ابتدایی، شاهد آن بودیم که طرح روی جلد آن، یکی از مشهورترین دشمنان شما است که انگشتانش را به حالت یک سلاح کمری به سمت سرش نشانه رفته است:

برای نسخه‌ی دوم، استودیوی سازنده ابتکاری بسیار جالب از خود نشان داد. برای اشاره به دومین نسخه از این سری، همین شخصیت برروی طرح روی جلد بازی ظاهر شد با این تفاوت که با هر دو دست خود به سمت سر خود نشانه رفته بود:

همین موارد و شایعه‌های معرفی نسخه‌ی سوم، به این امر منتهی شد که بسیاری از بازی‌بازان ایده‌های مختلفی در رابطه با طرح روی جلد این بازی بدهند. عده‌ای بر این باور بودند که دشمن معروف این سری قرار است که با سه دست که اسلحه‌ای را به سمت سرش نشانه رفته است، طرح روی جلد این نسخه را تشکیل دهد که البته کمی خنده‌دار بود. خوشبختانه از طرح روی جلد این بازی به سرعت رونمایی شد و به تمامی این شایعات پایان داد. ولی جالب است که بدانید سازندگان این بازی واقعا به این فکر افتاده بودند که شخصیتی سه دست را خلق کنند که بتواند ادامه‌ دهنده‌ی دو نسخه‌ی قبلی باشد. در طی مصاحبه‌ای، کارگردان هنری این بازی چنین گفته است:

ما به سختی با این قضیه کنار آمدیم. ما تلاش کردیم تا طرحی را برای جلد بازی بسازیم که ادامه‌ دهنده‌ی دو نسخه‌ی پیشین باشد. ولی خب… در انتها به این نتیجه رسیدیم که این سری به تغییراتی نیاز دارد و باید آن‌ها را هر چه سریع‌تر اعمال کنیم. پس با اولین چیزی که به ذهنمان رسید این تغییرات را شروع کردیم: طرح روی جلد.

شاید بتوان به این موضوع، با دیدی مثبت نگاه کرد، این که سازندگان به دنبال نوآوری و تنوع هستند، نمی‌خواهند تا نسخه‌ی سوم این سری نیز همانند هر دو عنوان قبلی باشد و به بازی‌بازان حس تکراری بودن بدهد. اگر هنوز هم نگران آن هستید که بازی تکراری باشد، می‌توانید اولین تریلر گیم‌پلی این عنوان را در این نشانی مشاهده کنید. به طور حتم، مطمئن خواهید شد که این بازی می‌تواند تجربه‌ای جدید و تازه ولی در عین حال پایبند به ریشه‌های این سری باشد. بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۸ شمسی مصادف با ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی، برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید