خبری از خریدهای درون‌برنامه‌ای در Borderlands 3 نخواهد بود

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

استودیوی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) شب گذشته از گیم‌پلی بازی Borderlands 3 رونمایی و اطلاعات جدیدی از این عنوان تیراندازی مورد انتظار را منتشر کرد. اگرچه می‌دانیم که همانند نسخه‌های پیشین، پوسته‌ها و آیتم‌ها مختلفی برای خرید در بازی Borderlands 3 وجود دارند ولی هواداران مشتاق بودند تا اطلاعات بیشتری از سیستم خریدهای درون‌برنامه‌ای این عنوان کسب کنند. مدیر ارشد اجرایی استودیوی گیرباکس، آقای رندی پیچ‌فورد، تایید کرده است که قرار نیست شاهد خریدهای درون‌برنامه‌ای در جدیدترین نسخه از سری Borderlands باشیم.

به گفته‌ی آقای پیچ‌فورد، تیم سازنده قصد دارد بسته‌های الحاقی داستانی فوق‌العاده‌ای را برای بازی Borderlands 3 منتشر کند. البته طبیعی است که برای تجربه‌ی این بسته‌های الحاقی باید آن‌ها را به صورت جداگانه خریداری کنید. در کنار محتوای داستانی اضافی، آیتم‌های تزئینی و پوسته‌های مختلفی نیز برای این عنوان منتشر می‌شوند. براساس صحبت‌های مدیر ارشد اجرایی استودیو، تمامی این آیتم‌ها کاملا تزئینی بوده و هیچ تاثیری در روند گیم‌پلی بازی نخواهند داشت. علاوه بر این، تیم سازنده هیچ برنامه‌ای برای اضافه کردن یک واحد پولی قابل خرید با پول واقعی در بازی Borderlands 3 ندارد.

کسانی که بازی Borderlands 2 را تهیه کرده بودند، می‌دانند که استودیوی سازنده می‌تواند موارد مختلفی را براساس این عنوان به فروش برساند. بسته‌های الحاقی، Headhunter Pack، پوسته‌های مختلف و حالت Ultimate Vault Hunter تنها نمونه‌ای از این موارد هستند. با توجه به اطلاعات منتشر شده، خریداران بازی Borderlands 3 حداقل باید سیزن پس، بسته‌های الحاقی و آیتم‌های تزئینی این عنوان را به صورت جداگانه تهیه کنند. البته خوبی این موضوع این است که شما می‌توانید آزادانه و آگاهانه نسبت به انتخاب و خرید محتوای اضافی برای این عنوان تصمیم بگیرید.

بازی Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی مورد انتظار را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید