جزییات زیادی از پایگاه شما در بازی Borderlands 3 منتشر شد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

هواداران سری Borderlands با شهر Sanctuary به خوبی آشنا هستند. این شهر که برروی بقایای کشتی Dahl ساخته شده بود، نقش پایگاه امن شما در بازی Borderlands 2 را ایفا می‌کرد. پایگاه شما در جدیدترین نسخه از این سری تیراندازی Sanctuary 3 نام داشته و به جای این که یک شهر ساخته شده برروی یک کشتی باشد، خود یک کشتی فضایی است.

این کشتی فضایی علاوه بر گردش در مدار Pandora، به شما اجازه می‌دهد تا به دیگر سیاره‌ها نیز سفر کنید. علاوه بر این، شما در جریان سفرهای خود با بسیاری از چهره‌های قدیمی سری نیز برخورد خواهید کرد.

کشتی فضایی Sanctuary 3 از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است. طبیعتا یکی از این بخش‌ها اتاق اختصاصی شما خواهد بود. شما می‌توانید اتاق خود را به هر شکلی که تمایل دارید، با سلاح‌ها و وسایل مختلف تزیین کنید. این کشتی فضای میزبان Marcus Munitions نیز خواهد بود. شما می‌توانید سلاح‌های مختلفی را از این شخص خریداری کرده و در میدان تیر در نظر گرفته شده، آن‌ها را امتحان کنید. Moxxi مالک کافه‌ی این کشتی فضایی بزرگ است. شما می‌توانید با مراجعه به این کافه و استفاده از دستگاه‌های موجود، شانس خود برای دریافت سلاح‌ها و ابزارهای مختلف را امتحان کنید.

Sir Hammerlock یکی دیگر از شخصیت‌های حاضر در کشتی فضایی شما است. شما می‌توانید به اتاق او رفته و سر جدا شده‌ی موجودات افسانه‌ای و دشمان خود را آن‌جا آویزان کنید. Crazy Earl مالک بازار سیاه در پایگاه شما است. شما می‌توانید با استفاده از واحد پولی Eridium، آیتم‌ها و سلاح‌های مورد نظر خود را از بازار سیاه خریداری کنید. علاوه بر شخصیت‌های یاد شده، چندین شخصیت دیگر نیز در این سفینه‌ی فضایی حضور داشته و شما را در سفرهایتان همراهی خواهند کرد.

در بازی Borderlands 3 شاهد یک فروشگاه جدید نیز هستیم که آیتم‌ها و سلاح‌های از دست رفته را به شما برمی‌گرداند. به عبارتی اگر شما به هر دلیل نتوانید برخی از آیتم‌های موجود در جریان ماموریت خود را بردارید، کافی است به سراغ این فروشگاه در پایگاه رفته و آن‌ها را تحویل بگیرید.

اگر قصد دارید بین سیاره‌های مختلف سفر کنید، باید برای مشخص کردن مقصد بعدی خود، به عرشه‌ی Sanctuary 3 بروید. در دموی نمایش داده شده در جریان مراسم رونمایی از گیم‌پلی بازی، علاوه بر Pnadora شاهد حضور یک سیاره‌ی دیگر با نام Promethea بودیم. البته برروی صفحه‌ی نمایش کامپیوتر مرکزی عرشه‌ی کشتی، جای خالی سیاره‌های دیگری نیز دیده می‌شد که این سیاره‌ها، احتمالا به نسخه‌ی اصلی بازی اضافه خواهند شد. پس از وارد شدن به مدار یک سیاره، شما باید به بخش Launch Bay بروید تا بتوانید به سطح سیاره سفر کنید.

تیم سازنده‌ی بازی Borderlands 3 شب گذشته دموی این عنوان تیراندازی را به نمایش گذاشت. این بازی مورد انتظار در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. براساس اطلاعات منتشر شده، شما تنها برای تمام کردن بخش داستانی بازی، به بیش از ۳۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Hamid گفت:

  یه وجه مشترک با rage 1 داره تو شهر wellspring تو rage 1 یه اتاق خصوصی داشتی که تو اون هم سر موجودات یا بهتره بگم باس هایی که میشکتی به همراه چند تا وسیله مختلف که تو بازی پیدا میکردی رو میزاشت
  البته یکی از شخصیت ها به نام سارا اونجا بود که وقتی باهاش حرف میزدی یه ایستر اگ پیدا میکردی میگفت
  بازی بعدی doom در تاریخ … (بعدش ادامه نمیداد و میگفت که یه چیزی تو گلوشه) این به معنی اینه که بتسدا از چند وقت قبل میخواسته doom iv رو به سازه
  به هر حال نتونستم اینو نگم

  0
  0
 • SLλYER #2077 گفت:

  مایه تاسفه شاهکاری مثل سری بوردرلندز کامنتای پستاش به ۱۰ تا نمیرسن ولی بازی ای مثل دیزگان ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا کامنت میگیره سر یه مشت نمره Neutral

  0
  0