Borderlands 3 | تمام کردن بخش داستانی بازی ۳۰ ساعت طول می‌کشد

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

همان‌طور که وعده داده شده بود، شب گذشته اطلاعات بسیار زیادی از جدیدترین نسخه از سری Borderlands منتشر شد. تیم سازنده در کنار انتشار یک ویدئوی طولانی از گیم‌پلی بازی Borderlands 3، اطلاعات دیگری از این عنوان تیراندازی را نیز با هواداران به اشتراک گذاشت. براساس صحبت‌های کارگردان نوآوری این بازی، اقای پاول سیج (Paul Sage)، برای تمام کردن بخش داستانی این بازی به بیش از ۳۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

اگر صرفا یک مسیر مستقیم را دنبال کنید، تمام کردن ماموریت‌های اصلی بخش داستانی احتمالا ۳۰ ساعت طول خواهد کشید.

مدت زمان لازم برای تمام کردن بخش داستانی بازی Borderlands 3 شباهت زیادی به نسخه‌ی دوم سری دارد. براساس اطلاعات موجود، بازی‌بازان به طور میانگین ۳۱ ساعت صرف تمام کردن بخش داستانی بازی Borderlands 2 کرده‌اند. البته اگر ماموریت‌های جانبی، امتحان کردن سلاح‌ها و تجهیزات مختلف و یا درجه سختی بالاتر در حالت نیو گیم پلاس (New Game +) را در نظر بگیریم، شما برای تمام کردن بازی به حدود ۱۲۶ ساعت زمان نیاز خواهید داشت. با توجه به این که تنوع سلاح‌ها در نسخه‌ی سوم بیشتر از نسخه‌ی دوم است، احتمالا باید زمان بیشتری را صرف تمام کردن بازی Borderlands 3 کنید.

شما می‌توانید اولین تریلرهای منتشر شده از گیم‌پلی بازی Borderlands 3 را از طریق این لینک مشاهده کنید. این عنوان مورد انتظار در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید