هفت ارتقاء بازی Sniper Elite V2 Remastered

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

استودیوی ربلیون (Rebellion) مدتی پیش اعلام کرد قصد دارد نسخه ریمستر بازی Sniper Elite V2 را برای کنسول‌های جدید منتشر کند. امروز استودیوی مذکور تریلری از موارد بهبود یافته‌ی عنوان فوق را منتشر نمود. به‌نظر می‌رسد هدف ربلیون از انتشار این تریلر، مشخص کردن تفاوت‌های نسخه اصلی با بازسازی شده است تا بتواند به این طریق رضایت بازی‌بازان را برای تهیه این عنوان جلب کند.

براساس تریلر منتشر شده، نسخه ریمستر شامل بروزرسانی‌ جلوه‌های بصری، بهبود تکسچرها و برخی موارد دیگر می‌شود که همگی در تریلر زیر مشخص شده‌اند. همچنین نسخه بازسازی شده از امکان HDR، نرخ فریم ۶۰ فریم در ثانیه و کیفیت ۴K (فقط برای دستگاه‌هایی که ۴K هستن) هم بهره می‌برد. امکان فوتو مود هم به نسخه ریمستر اضافه شده است که به صورت پیش‌فرض در بازی وجود ندارد و توسط بسته‌های الحاقی به آن اضافه می‌شود.

بازی Sniper Elite V2 Remastered در روز سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ( ۱۴ می) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. به غیر از انتشار این نسخه برای کنسول نینتندوسوییچ، انتشار نسخه‌ی سوم این عنوان برای سوییچ تایید شده است که خود خبر بسیار خوشحال کننده‌ای برای دارندگان این کنسول به حساب می‌آید.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم تا این تریلر را در زیر مشاهده کنید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با نسخه ریمستر Sniper Elite V2 چیست؟ به‌نظر شما تغییرات اعمال شده در بازی رضایت بخش است؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید