با گروه Immortal Shroud در بازی Rage 2 آشنا شوید

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

تیم سازنده‎ی بازی Rage 2 در گذشته بیان کرده بود که قرار است شاهد گروه‌های مختلفی در دنیای وسیع این بازی تیراندازی جهان‌باز باشیم. شرکت بتسدا (Bethesda) امروز ما را با یکی از این گروه‌ها یعنی Immortal Shroud آشنا کرده است.

این گروه که به گفته‌ی شرکت بتسدا «یک دسته‌ی بسیار خفن» هستند، از شمشیرهای الکتریکی استفاده کرده و می‌توانند گلوله‌هایی که به سمت آن‌ها شلیک شده‌اند را منحرف کنند. افراد این گروه که می‌توانند نامرئی شوند، بسیار آموزش دیده و ماهر هستند. این گروه در استفاده از تاکتیک‌های نظامی مهارت خاصی داشته و بیشتر در گروه‌های پرتعداد و متمرکز مبارزه می‌کنند. جاه‌طلبی این گروه باعث شده است تا آن‌ها با برخی دیگر از گروه‌های حاضر در دنیای بازی، وارد جنگ بشوند. این گروه نظامی تا جایی پیشرفته است که حتی با تنها گروه بی‌طرف یعنی Trade Coalition نیز وارد جنگ شده است.

همان‌طور که از نام این گروه نیز پیدا است، آن‌ها از بازماندگان گروه Shrouded در نسخه‌ی اول سری هستند. پس از درگیری این گروه با گروه Authority، اعضای این فرقه وارد یک دوره‌ی پاکسازی داخلی شدند. از هر ۳ عضو، یک نفر توسط اعضای گروه کشته شد و در نهایت، آن‌ها خود را به بیابان‌های مناطق ناشناخته تبعید کردند. اعضای این گروه حالا در حالی که تکنولوژی‌های مرموز و خطرناکی را اختیار دارند، به دنیای آخرالزمانی Rage 2 بازگشته‌اند.

طراح ارشد بخش داستانی بازی، آقای لوک والمو (Loke Wallmo)، درباره‌ی این گروه گفته است:

گروه Immortal Shroud یک فرقه‌ی کاملا نظامی است. اعضای این گروه کاملا سازمان یافته و منظم بوده و به اعتقادات خود کاملا پایبند هستند. آن‌ها باور دارند که ناجی حقیقی دنیا هستند و به عقیده‌ی آن‌ها، هر کسی که با گروه Immortal Shroud مخالفت می‌کند باید کشته شده و یا به بردگی گرفته شود. هدف والای این گروه متعصب، نجات انسان‌ها از دست خودشان است. آن‌ها قصد دارند نظم و قانون را جایگزین آشفتگی، عدالت را جایگزین بی‌قانونی و شرافت را جایگزین حرص و طمع کنند.

بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۱۴ می ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. تیم سازنده‌ی بازی اخیرا مزایای پیش‌خرید و محتویات اضافی نسخه لوکس بازی را مشخص کرد. کارگردان این بازی درباره‌ی تمرکز تیم سازنده برروی دنیای وسیع این عنوان نیز صحبت کرده است. شما می‌توانید پیش‌نمایش این بازی به قلم مصطفی زاهدی با عنوان «لذت دیوانگی» را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید