خالق بازی God of War برروی پروژه‌ای مخفی کار می‌کند

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

آقای دیوید جف (David Jaffe) برروی عنوانی مخفی به سبک وحشت کار می‌کند.

به احتمال زیاد تمامی شما آقای دیوید جف را می‌شناسید؛ فردی بزرگ و خلاق که یکی از بهترین مجموعه‌های کل تاریخ بازی‌های ویدئویی را خلق کرده است: God of War. چند سالی است که این کارگردان و نویسنده‌ی خلاق به حاشیه رفته است و شاهد کار بزرگی از طرف او نبوده‌ایم. از دستی دیگر، آخرین ساخته‌ی او نتوانست موفق ظاهر شود و باعث شد که استودیوی او به کلی در سال گذشته تعطیل شود.

اما به تازگی او در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اعلام کرده است که دوباره به این صنعت بازگشته و در حال کار برروی عنوانی جذاب است. او در طی این پیام اعلام کرده که در حال کار برروی عنوانی مخفی است، عنوانی که تا به حال به هیچ کس نشان نداده است. این بازی یک عنوان تک‌نفره و در سبک وحشت خواهد بود و از قرار معلوم می‌تواند چیز جدیدی را به این صنعت در حیطه‌ی «داستان‌سرایی» اضافه کند. نمی‌توان از این امر مطمئن بود و تصمیمی قطعی گرفت ولی خود آقای جف اعلام کرده است که بسیار زیاد از پروژه‌ی جدیدش راضی است و آن را دوست دارد.

همچنین طبق اظهارات او، این بازی هنوز به هیچ کس نشان داده نشده است؛ یعنی هنوز هیچ ناشر و تامین‌کننده‌ی مالی پشت پروژه‌ی این کارگردان نیست. در نتیجه، می‌توان اینطور برداشت کرد که اگر قرار باشد خبری از این بازی به گوش ما برسد، نمی‌توان به این زودی‌ها انتظاری داشت.

من چند وقت است که در حال طراحی و کارگردانی یک بازی جدید هستم. این بازی، یک عنوان در سبک وحشت است که احتمالا موارد جدیدی در حیطه‌ی «داستان‌سرایی» به صنعت بازی‌های ویدئویی اضافه می‌کند.

من هنوز این پروژه‌ها را به هیچ کس نشان نداده‌ام؛ پس فعلا هیچ ناشر و حامی مالی ندارم. ولی وقتی این کار را بکنم، دو حالت وجود دارد: یا همه از آن متنفر خواهند بود، یا به پروژه‌ی بزرگ بعدی من تبدیل خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید