به‌روزرسان جدید Battlefield V برروی بخش بتل رویال بازی تمرکز دارد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

جدیدترین نسخه از سری Battlefield سال گذشته منتشر شد. اگرچه محتوای این بازی در زمان عرضه با کاستی‌هایی روبه‌رو بود ولی استودیوی دایس (DICE) با انتشار به‌روزرسان‌ها مختلف، این عنوان را به آن‌چه که کاربران انتظار داشتند نزدیک کرد. یکی از مهم‌ترین محتوای عرضه شده برای این بازی، بخش بتل رویال آن با نام Firestorm بود. حال، پس از گذشت حدود یک ماه از عرضه‌ی بخش بتل رویال بازی، شاهد انتشار اولین به‌روزرسان برای این بخش هستیم.

براساس اطلاعات منتشر شده توسط تیم سازنده در صفحه‌ی رسمی بازی در وب‌سایت Reddit، این به‌روزرسان در کنار بهبود صفحه‌ی پیروزی (Victory Screen) بازی، تغییرات مهم دیگری را نیز در این بخش ایجاد می‌کند. از مهم‌ترین این تغییرات می‌توان به افزایش میزان زره قابل حمل و خط سلامتی بازی‌بازان در زمان مصدومیت (حالتی که به اعضای تیم اجازه می‌دهد شما را نجات دهند) اشاره کرد. علاوه بر این موارد، مشکل مربوط به کشته شدن مستقیم در حالی که سوار بر یک وسیله‌ی نقلیه هستید نیز رفع شده است. از این پس، اگر وسیله‌ی نقلیه‌ای که سوار بر آن هستید نابود شود، جسم شما به بیرون از خودرو پرتاب خواهد شد. این موضوع به دیگر هم‌تیمی‌های شما این امکان را می‌دهد تا برای نجات شما تلاش کنند.

شما می‌توانید لیست کامل تغییرات اعمال شده در این به‌روزرسان را در صحفه‌ی Reddit بازی مشاهده کنید. مهم‌ترین بخش‌های این به‌روزرسان در انتهای این خبر قرار گرفته است. بازی Battlefield V در حال حاضر برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است. نقد و بررسی جدیدترین نسخه از سری Battlefield به قلم مهدی رضایی را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه کنید. تماشای هایلایت و تحلیل فنی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا از عنوان Battlefield V نیز می‌تواند شما را در خرید این بازی یاری کند.

  • V for Victory

حضور در میدان نبرد به عنوان یکی از آخرین افراد باقی مانده، تجربه‌ی یکی از پرتنش‌ترین مبارزات در سری Battlefield را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما بالاخره آخرین نفر را می‌کشید و نیم ثانیه بعد به دنبال یک آیکون کوچک هستید تا ببینید که آیا برنده شده‌اید یا نه. پیروزی در میدان نبرد حس بسیار خوبی دارد ولی ما می‌دانستیم که می‌توانیم احساس بهتری را به شما منتقل کنیم.

  • میزان زره (Armor Plate) قابل حمل افزایش می‌یابد

ما نظرات شما در مورد زره را شنیده‌ایم. ما به دفعات شاهد این بودیم که برخی از بازی‌بازان به دلیل کم بودن میزان زره خود، از درگیر شدن با دیگران خودداری می‌کردند. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم تا میزان ظرفیت زره را به ۵ افزایش دهیم.

  • میزان سلامتی زمانی مصدوم شده‌اید، افزایش می‌یابد

کشتن بازی‌بازان مصدوم با استفاده از سلاح سرد در حال تبدیل شدن به یک حرکت شایع در بین بازی‌بازان است. ما متوجه شده‌ایم که در این مواقع، کاربران ترجیح می‌دهند به جای مصرف گلوله‌های خود، از این روش برای کشتن بازی‌بازان مصدوم استفاده کنند. ما در حال بررسی تمامی روش‌ها برای رفع این مشکل هستیم ولی در حال حاضر، میزان سلامتی بازی‌بازان مصدوم را از ۲۰۰ به ۳۰۰ افزایش خواهد یافت.

  • میزان تجربه‌ی (XP) دریافتی بیشتر خواهد شد

در مقایسه با دیگر بخش‌های بازی Battlefield V، میزان تجربه‌ی بخش بتل رویال در آن سطحی که ما می‌خواستیم، نبود. با توجه به مدت زمان صرف شده در بازی، دیگر بخش‌ها میزان تجربه‌ی بیشتری به شما می‌دهند. به همین دلیل ما این مشکل را رفع کردیم تا کاربرانی که در راه رسیدن به سطح ۵۰ هستند، متناسب با زمان صرف شده در بخش Firestorm تجربه دریافت کنند.

  • مشکل مربوط به مرگ مستقیم در وسایل نقلیه رفع شده است

تا به امروز، کشته شدن در یک وسیله‌ی نقلیه به معنی مرگ مستقیم بود. این موضوع باعث شده است تا بازی‌بازان در بخش بتل رویال کم‌تر از آن‌چه که ما انتظار داریم، از وسایل نقلیه استفاده کنند؛ چرا که نابود شدن وسیله‌ی نقلیه به معنی کشته شدن مستقیم شما است. با انتشار این به‌روزرسان، جسم شما در زمان نابود شدن وسیله‌ی نقلیه به بیرون پرتاب خواهد شد. این یعنی در حالت تیمی، اعضای تیم می‌توانند شما را نجات دهند. این تغییر در دیگر بخش‌های بازی Battlefield V نیز اعمال خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید