به‌روزرسانی جدید Mortal Kombat 11، سیستم پیشرفت بازی را بهبود می‌دهد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

استودیوی ندررلم (NetherRealm) به قول خود عمل کرده و به‌روزرسان پیشرفت Mortal Kombat 11 را در دسترس بازی‌بازان قرار داده است. این به‌روزرسانی علاوه بر افزایش پاداش درون بازی، هوش مصنوعی و سختی بخش Towers of Time را نیز متعادل می‌کند.

پس از نصب به‌روزرسان، میزان Koin دریافتی از مبارزات جداگانه‌ی بخش Tower و همچنین جوایز Dragon Challenge افزایش پیدا خواهند کرد. اما ندررلم پای خود فراتر گذاشته و میزان Heart‌هایی که از Fatality‌، Brutality‌ و Mercy‌ها بدست می‌آورید را نیز افزایش داده است.

همان‌طور که پیش‌تر ذکر کردیم، هم‌اکنون شاهد تعادل بهتر هوش مصنوعی بخش Towers of Time و همچنین کاهش میزان سلامتی دشمنان در Tower‌های سطح بالا هستیم. توسعه دهندگان برخی از متغیر‌های Daily Tower را تغییر داده و گروهی دیگر را حذف کرده‌اند. میزان آسیب وارد شده از متغیر‌ها کاهش پیدا کرده و مدت زمان فعال بودن آن‌ها نیز با تغییراتی مواجه شده است.

علاوه بر موارد ذکر شده، برخلاف کاهش مدت زمان Cooldown برای Konsumable‌ها، این زمان برای متغیر‌های Tag Assist به طرز قابل توجهی افزایش یافته است. در نهایت باید اعلام کنیم که باندل رایگان پول درون بازی که شامل ۵۰۰/۰۰۰Koin ،۵۰۰ Heart ،۱۰۰۰ Soul Token و ۱۰۰۰ عدد Time Krystal می‌شود نیز هم‌اکنون در دسترس قرار دارد.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر و یک جمع بندی کلی از این بازی هستید، پیشنهاد می‌کنیم پیش نمایش نوشته شده توسط آقای سعید آقابابایی با نام «و خون جاری خواهد شد…» را مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید