به‌روزرسانی جدیدی برای بازی World of Goo منتشر خواهد شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

سازندگان بازی خاطره‌انگیز و قدیمی World of Goo در خبری عجیب اعلام کردند که به‌زودی قرار است به‌روزرسانی جدیدی برای این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شود که در ادامه با جزئیات بیشتری در مورد آن آشنا خواهیم شد.

World of Goo از سری بازی‌های به سبک فکری و معمایی است که در سال ۲۰۰۸ برای رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بازی از همان ابتدا توانست طرفداران بسیاری پیدا کند و تبدیل به یکی از محبوب‌ترین عناوین این سبک شود.در این عنوان شما باید با وجود برخی موجودات جالب به نام Goo چالش‌های مختلف را رد کرده و مراحل را یکی پس از دیگری به اتمام برسانید. گفتنی است که این بازی فردا به صورت رایگان برروی فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار خواهد گرفت که اطلاعاتی در این خصوص را می‌توانید از طریق این صفحه مشاهده کنید.

بدیهی است که پس از گذشت بیش از ده سال، این بازی محبوبیت سابق را نداشته باشد. در همین راستا سازندگان این عنوان دوست‌داشتنی قصد دارند تا با انتشار یک به‌روزرسانی پس از ده سال، دوباره خاطرات بسیاری از بازی‌بازان را زنده کرده و جان تازه‌ای به این بازی ببخشند. از محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به بهبود کیفیت، رفع مشکلات و چالش‌ها و مراحل جدید اشاره کرد. با این شرایط می‌توان این به‌روزرسانی را نوعی نسخه‌ی بازسازی شده دانست که به‌زودی در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. هنوز تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نیست و به محض دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی World of Goo را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید