به‌روزرسانی بزرگ بازی Sea of Thieves منتشر شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

همان‌طور که قبلا سازندگان بازی جذاب و پرطرفدار Sea of Thieves قول داده بودند، به‌روزرسانی بزرگ این عنوان به مناسبت یک ساله شدن عرضه‌ی آن در دسترس بازی‌بازان قرار گرفت. در ادامه‌ی خبر می‌توانید اطلاعاتی در مورد این به‌روزرسانی را مشاهده کنید.

Sea of Thieves از سری عناوین به سبک ماجراجویی و اکشن است که حدود دو سال پیش معرفی شد و از همان ابتدای انتشار به محبوبیت بالایی دست پیدا کرد. البته سازندگان نیز با انتشار چند به‌روزرسانی و بسته‌ی الحاقی، نقش مهمی در پرطرفدار شدن آن ایفا کردند. این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌ ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد. اگر از طرفداران عناوین به این سبک هستید، Sea of Thieves را هرگز از دست ندهید.

ماه گذشته بود که اخباری در خصوص انتشار یک به‌روزرسانی به مناسبت یک سالگی این بازی عرضه شد که اطلاعات مربوط به آن را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید. از محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به یک حالت داستانی جدید اشاره کرد که شما برای اتمام آن به ۱۰ الی ۲۰ ساعت زمان نیاز خواهید داشت. شاهد بهبود عملکرد بازی در بخش‌هایی مانند صدا و گیم‌پلی هستیم و برخی مشکلات گزارش‌ شده از سوی بازی‌بازان نیز رفع شده‌اند. علاوه‌بر این‌ها، ویژگی دیگری که بسیاری از بازی‌بازان را مشتاق به تجربه‌ی آن کرده، قابلیت ماهیگیری است. از این پس طرفداران این عنوان قادر به انجام این کار خواهند بود. اگر می‌خواهید با این ویژگی در بازی آشنایی بیشتری داشته باشید می‌توانید تریلری از آن را از طریق این نشانی مشاهده کنید.

گفتنی است که این به‌روزرسانی برای هر دو پلتفرم در دسترس قرار گرفته است. در پایان می‌توانید نقد و بررسی بازی Sea of Thieves را از طریق این صفحه مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید