مبلغ جمع‌آوری شده برای بازی Bloodborne: The Board Game از دو میلیون دلار عبور کرد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

به تازگی اعلام شده که مبلع جمع آوری شده برای بازی Bloodborne: The Board Game از میزان دو میلیون دلار عبور کرده و بسیار فراتر از پیش بینی‌هایی که صورت گرفته، عمل کرده است.

بازی Bloodborne از موفق‌ترین و محبوب‌ترین عناوین انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۴ در نسل هشتم بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود که توانست دستاوردهای زیادی را برای تیم سازنده‌ی خود یعنی استودیو فرام سافت ور (FromSoftware) به ثبت برساند. همان طور که اطلاع دارید، هفته‌ی گذشته کمپین کیک استارتر بازی رومیزی این اثر یعنی Bloodborne: The Board Game به طور رسمی کار خود را آغاز کرد. هدف اولیه‌ی این کمپین، جمع آوری مبلغ ۲۰۰ هزار دلار بود تا مراحل نخستین خود را آغاز کند. اکنون و در جریان جدیدترین اخبار بازی‌های ویدئویی، مشخص شده که مبلغ جمع آوری شده برای این کمپین از مرز دو میلیون دلار عبور کرده و بسیار بیشتر از آن چیزی که سازندگان انتظار داشتند، عمل کرده است. در جریان این موضوع تیم سازنده‌ی بازی یعنی CMON Games اعلام کرده که تمامی هزینه‌های اضافی جمع آوری شده، صرف افزوده کردن محتویات و قابلیت‌های جدید به بازی می‌شود و ما شاهد فیگورها و چالش‌های متفاوت‌تری خواهیم بود.

شرکت CMON Games، از سازندگان معروف بازی‌های رومیزی به شمار می‌رود که برای ساخت این عنوان مورد انتظار به سراغ افراد حرفه‌ای و مشهور مانند مایکل شینال (Michael Shinall) و اریک ام. لانگ (Eric M. Lang) رفته است. از بزرگ‌ترین آثار مایکل شینال، می‌توان به توسعه‌ی بازی رومیزی Rum & Bones و Xenoshyft: Onslaught اشاره کرد. قبل‌تر نیز اریک ام. لانگ تجربه‌ی کار برروی بازی Bloodborne: The Card Game را داشته که این عنوان در سال ۲۰۱۶ به دست کاربران رسید. در این شرایط، کاملا مشهود است که با افراد و سازندگان کاملا حرفه‌ای طرف هستیم که قصد دارند در کنار حمایت‌های امیدوارکننده‌ی کاربران، یک بازی درجه اول را به دست آن‌ها برسانند.

بازی Bloodborne: The Board Game در دسته‌ی عناوین مینیاتوری قرار می‌گیرد که آن فضای ترسناک ، نفس گیر و غم زده‌ی گیم‌پلی، به یک بازی رومیزی تبدیل شده و به نظر می‌رسد که استقبال کاربران را در زمان انتشار به دنبال داشته باشد. بازی‌بازان باید راه خود را در شهر بزرگ یارنام یافت کنند و در این بازی، فیگورهای مختلف و با جزئیات در دسترس آن‌ها خواهد بود تا بتوانند هرچه بیشتر و عمیق‌تر، با شخصیت‌های اصلی ارتباط برقرار کنند. کمپین کیک استارتر بازی Bloodborne: The Board Game همچنان فعال است و به نظر می‌رسد که در تاریخ ۲۴ اردبیهشت ماه به کار خود پایان دهد. انتظار می‌رود در این مدت زمان مبلغ بیشتری به دست سازندگان بازی برسد. همچنین هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای این اثر مشخص نشده اما با توجه به گفته‌های سازندگان، در اواسط سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید