بازی‌های ماه می Xbox Game Pass مشخص شد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵

شرکت ماکروسافت به رسم هر ماه از لیست بازی‌های ماه آینده‌ی میلادی رونمایی کرده است که در میان این هشت بازی، عناوین درخشانی همچون Wolfenstein 2: The New Colossus و The Surge دیده می‌شود.

در چند ماهی که از سال ۲۰۱۹ گذشته است، شرکت ماکروسافت بازی‌های بزرگ و باکیفیت پرتعدادی را به سرویس Xbox Game Pass خود اضافه کرده است. عناوینی همچون Monster Hunter World و یا Shadow Of The Tomb Raider در ماه‌های گذشته به این سرویس افزوده شده‌اند. حال این شرکت لیستی از بازی‌های ماه می سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر کرده است که همچون ماه‌های گذشته، بسیار پربار به نظر می‌رسد.

عناوین Wolfenstein 2: The New Colossus و Wargroove که به ترتیب توسط استدیوهای ماشین‌گیمز (MachineGames) و چاکل‌فیش (Chucklefish) ساخته شده‌اند، در روز پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه به لیست بلندبالای بازی‌های سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد. در روز‌های ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه اما عناوین Tacoma، Surviving Mars، Black Desert و For the King به این سرویس افزوده خواهند شد.

کاربران سرویس Xbox Game Pass در روز پنج‌شنبه ۲۶ اردیبهشت ماه می‌توانند منتظر اضافه شدن عنوان The Surge، که پیش از این با گیم پلی طاقت‌فرسا اما دوست داشتنی خود بازی‌بازان بسیاری را مجذوب کرده است و همچنین بازی Lego Batman 3: Beyond Gotham به این سرویس باشند.

به نطر می‌رسد که شرکت ماکروسافت قصد دارد تا دارندگان و مشترکین سرویس Xbox Game Pass برای چندین ماه با عناوین سطح بالا راضی نگه دارد و نباید انتظار داشت که در ماه‌های آینده شاهد کمترشدن کیفیت لیست بازی‌های این سرویس باشیم. در ادامه نیز می‌توانید تصویری را که مربوط به عناوین ماه می این سرویس هست مشاهده نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید