تحلیل فنی ۳۶# | بررسی عملکرد بازی Anthem

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در جدیدترین شماره از فصل دوم برنامه‌ی ویدئویی «تحلیل فنی»، به تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Anthem برروی پلتفرم‌های مقصد آن پرداخته‌ایم. در فصل دوم «تحلیل فنی» همانند فصل نخست، به موضوعات فنی و بررسی عملکردهای بازی‌های مختلف خواهیم پرداخت.

نکته: در ادامه‌ی تغییرات فصل دوم تحلیل فنی، در پایان هر تحلیل با بررسی نکات مثبت و منفی بازی از نظر فنی، نمره‌ای تحت عنوان نمره‌ی فنی به بازی‌‌ مورد نظر اختصاص داده می‌شود.

در جریان رویداد E3 2017 استودیوی بایوور (Bioware) از پروژه‌ی جدید خود با نام Anthem رونمایی کرد. پروژه‌ای جاه طلبانه که با نمایش خیره کننده خود قصد داشت تا قدرت موتور گرافیکی فراست بایت (Frostbite) را به تصویر بکشد. این طور به نظر می‌رسید که Anthem از نظر قدرت گرافیکی و جلوه‌های بصری قرار است عنوانی فراتر از نسل هشتم باشد اما حال که این عنوان عرضه شده این سوال مطرح می‌شود که آیا نتیجه‌ی نهایی همان چیزی است که انتظار داشتیم ؟

شاید سازندگان موفق شده تا دنیای وسیعی بسازند که بتواند از نظر بصری چشم ها را به خود خیره کند و زیبایی هنری آن را به تصویر بکشند اما در زمینه عملکرد، Anthem عملکردی پایین تر از حد انتظار را ارائه می‌دهد. با تحلیل فنی و بررسی عملکرد بازی Anthem با ما همراه باشید

دریافت تحلیل فنی با کیفیت SD | دریافت تحلیل فنی با کیفیت HD

بازی Anthem هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی کامل این بازی تحت عنوانسرود ناتمام | نقد و بررسی بازی Anthemکه به قلم امیر مهدی نامجو است را مطالعه کنید. همچنین اگر جزو شکارچیان تروفی محسوب می‌شوید، می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید