فصل جدید Overwatch تعداد اعضای تیم در بخش رقابتی را محدود می‌کند

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

دیگر زمان زیادی تا آغاز فصل جدید بازی Overwatch باقی نمانده است و شرکت بلیزارد (Blizzard) قصد دارد تغییر بسیار مهمی را در بخش رقابتی (Competitive Play) این عنوان تیراندازی و چندنفره ایجاد کند. با آغاز فصل ۱۶ بازی، کاربران سطح Grandmaster دیگر امکان تشکیل دادن تیم‌های ۳ نفره و بالاتر را نخواهند داشت. به عبارتی، اگر شما نیز در این سطح حضور دارید، تنها می‌توانید در حالت تک و دونفره وارد بازی رقابتی شوید.

آقای اسکات مرسر (Scott Mercer)، از اعضای تیم سازنده‌ی بازی، درباره‌ی این تغییر بیان کرده است:

با هدف برگزاری مسابقه‌هایی با کیفیت بالا و بسیار مفرح، بازی Overwatch به صورت مداوم تلاش دارد تا تیم‌هایی با تعداد اعضای مساوی را در مقابل یکدیگر قرار دهد. برای بسیاری از کاربران، این سیستم بسیار خوب عمل می‌کند. با این حال، این رسیدن به این هدف برای کاربران سطح Grandmaster بسیار دشوار است؛ چرا که تعداد بسیار کمی از بازی‌بازان با این سطح از مهارت وجود دارند.

حضور بازی‌بازان سطح‌های بالا در تیم‌های بزرگ مشکلات را بیش از پیش افزایش می‌دهد. اگرچه محدود کردن تعداد اعضای تیم‌ها با سطح Grandmaster مدت زمان شروع مسابقه را افزایش خواهد داد ولی به طور حتم کیفیت بازی برای این افراد بیشتر می‌شود. با این حال، باید منتظر ماند و دید کاربران چگونه با این تغییر برخورد خواهند کرد.

بازی Overwatch هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید