تکفارس؛ بررسی تخصصی Galaxy A30 و Galaxy A50

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

معمولاً این گوشی‌های پرچمدار و بالا رده هستند که پس از معرفی، همه توجهات را به سمت خود جلب می‌کنند اما وقتی به محصولات کمپانی‌های مختلف نگاه می‌کنیم، می‌بینیم دستگاه‌هایی وجود دارند که میان‌رده نامیده می‌شوند و غالباً همه افراد آنها را خریداری و از آنها استفاده می‌کنند.

برای سامسونگ، دو سری گلکسی A و گلکسی J توانستند در مدت چند سال به محبوبیت بالایی برسند که میلیون‌ها عدد از آنها در کشورهای مختلف به فروش رسیدند و بعضاً آمارها دال بر این بودند که میزان فروششان از گلکسی S نیز بهتر است. بنابراین در سال ۲۰۱۸ که کمپانی کره‌ای با افتی شدید در فروش پرچمدارهایش روبه‌رو شد و از طرفی، خط تولید گلکسی A مورد استقبال افراد قرار گرفت، تصمیم جدیدی اتخاذ کرد.

اما امسال، سامسونگ خط تولید گوشی‌های میان‌رده خود را با تغییرات اساسی همراه کرده به طوری که تولید سری گلکسی J را دیگر ادامه نخواهد داد و به جای آن سری گلکسی A را معرفی کرده است.

در این مقاله قصد داریم دو دستگاه جدید این رده یعنی گلکسی A30 و گلکسی A50 را به صورت تخصصی بررسی نماییم. اگرچه این دو گوشی از نظر قیمت تفاوت زیادی با هم دارند ولی اندازه‌ها، دوام باتری و رابط کاربری آنها یکی است بنابراین تصمیم بر این شد در سایت خبری تحلیلی تکفارس هر دو را یک‌جا بررسی کنیم و تفاوت‌های آنها را در لابلای صحبت‌هایمان به زبان بیاوریم. با ما همراه باشید.

بررسی تخصصی Galaxy A30 و Galaxy A50

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید