جزئیات جدیدترین به‌روزرسانی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد + تریلر

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

استودیوی تری‌آرک (Treyarch) به تازگی تریلری از جدیدترین به‌روزرسانی Call of Duty: Black Ops 4 با عنوان Operation Spectre Rising منتشر کرده است که جزئیات محتوای آن را به نمایش می‌گذارد.

در این تریلر شاهد معرفی شخصیت جدیدی به نام Spectre هستیم که سابقا در Call of Duty: Black Ops 3 حضور داشت. از ویژگی‌های این شخصیت می‌توان استفاده از شمشیر کاتانا، حرکات سریع و قابلیت دیدن دشمنان پس از استفاده از بمب دودزا را نام برد. در بخش Blackout شاهد اضافه شدن Spectre به عنوان اسکین، شخصیت‌های جدید، حالت‌های Bounty Hunter، Prop Hunt و Zombie Gauntlets، سلاح‌های Ballistic Knife، Tigershark LMG و Nifo’oti Club و برخی جزئیات دیگر هستیم.

در این به‌روزرسانی سه نقشه‌ی جدید به بازی اضافه می‌شوند. Artifact صخره‌ها، پرتگاه‌ها و مسیرهایی تنگ و باریک دارد. Masquerade شهری بزرگ با خیابان‌های وسیع و مملو از تزئینات جشنواره است که به عنوان سپر می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و WMD که در Call of Duty: Black ops حضور داشت، به بازی افزوده می‌شوند. در تغییرات جدید Blackout که Wetworks نام دارد، سد موجود در این نقشه شکسته می‌شود و با به زیر آب رفتن همه‌ی مناطق، عبور از آن‌ها تنها از طریق قایق و هلیکوپتر امکان‌ پذیر است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P و نرخ فریم ۶۰ | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P و نرخ فریم ۶۰

به‌روزرسانی Operation Spectre Rising در تاریخ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۳۰ آوریل ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در دسترس خواهد بود. هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید