ماد جدید Mortal Kombat 11، محدودیت نرخ فریم را حذف می‌کند

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

حدود یک هفته از عرضه Mortal Kombat 11 گذشته و این بازی مورد تحسین بسیاری از بازی‌بازان و منتقدین قرار گرفته است. اما بسیاری از کاربران، از جمله دارندگان نسخه‌ی رایانه شخصی، از وجود محدویدت نرخ فریم در این عنوان ابراز ناراحتی و نارضایتی کرده‌اند.

Mortal Kombat 11 برروی تمام کنسول‌ها از جمله نینتندو سوییچ به صورت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود اما متاسفانه نرخ فریم این عنوان در بخش منو، میان پرده‌ها و فیتالیتی‌ها (Fatalities) به ۳۰ فریم بر ثانیه کاهش پیدا می‌کند. استودیوی ندرلم (NetherRealm Studio) در گذشته توضیحاتی را در مورد این کاهش نرخ فریم ارائه داده بود. توسعه دهندگان اعلام کرده‌ بودند که دلیل این امر، بهتر جلوه دادن فیتالیتی‌ها و ضربات مرگبار بر روی تمامی پلتفرم‌های در دسترس است.

بسیاری از کاربران رایانه‌های شخصی که از سخت افزار قدرتمندی در دستگاه‌های خود بهره می‌بردند، امید داشتند که این محدودیت نرخ فریم برای آن‌ها برداشته شود اما متاسفانه بازی به آن‌ها این اجازه‌ را نمی‌دهد.

حال مادسازی به نام اندری لاسون (Endri Lauson) مادی را برای Mortal Kombat 11 عرضه کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد بخش‌های منو، میان‌پرده‌ها، اینترو‌ها (Intro) و فیتالیتی‌ها را به صورت ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کنند. همچنین علاوه بر پشتیبانی از حالت اولتراواید (Ultrawide)، این ماد باعث حذف شدن حاشیه‌های سیاه در منو و بخش Krypt در این مانیتور‌ها نیز می‌شود.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید