به‌روزرسانی بزرگی برای Fallout 76 منتشر خواهد شد

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

به‌روزرسانی جدید Fallout 76 که با نام Ever Upwards شناخته می‌شود، به زودی منتشر خواهد شد و حاوی ویژگی‌های جدیدی همچون اضافه شدن کوله‌پشتی و فرقه‌های جدید است.

با پایان یافتن مهلت شرکت در رویداد دریافت XP‌های بیشتر در بازی Fallout 76 که در تاریخ ۹ اردیبهشت (۲۹ می) صورت گرفته است، دارندگان این بازی باید منتظر دریافت یک به‌روزرسانی بزرگ در روزهای آینده باشند که مواردی همچون کوله‌پشتی، فرقه‌های جدید و کمپ‌های پیشاهنگی Pioneer Scouts جدید را به بازی اضافه خواهد کرد.

با پیوستن به کمپ‌های جدید پیشاهنگی و انجام ماموریت‌ها می‌توانید Badge دریافت کرده یا درجه‌ی خود را افزایش دهید. همچنین با رسیدن به درجه Possum در بازی، می‌توانید به کوله‌پشتی‌ دست پیدا کرده و آن‌ را برای خود شخصی‌سازی کرده و ارتقا دهید، مواردی همچون فضای بیشتر برای حمل وسایل، ماندگاری بیشتر مواد غذایی و مقاوت بیشتر. با دریافت Badge و استفاده از آن‌ها در دستگاه‌های وندینگ موجود در کمپ‌های خود می‌توانید آیتم‌ها و وسایل متنوعی دریافت کنید که در تجهیز و ارتقای کمپ‌های شما تاثیر خواهند داشت.

به‌روزرسانی جدید بازی Fallout 76 در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۷ می ۲۰۱۹) به عنوان ۹ امین به‌روزرسانی برای این عنوان منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید