تاریخ انتشار بتای بازی Fromto مشخص شد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

سازندگان بازی جالب و جدید Fromto از عرضه‌ی نسخه‌ی بتای این عنوان به صورت رایگان در چند روز آینده خبر دادند. تاریخ دقیق انتشار این نسخه به همراه جزئیاتی از آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

Fromto از سری عناوین جذاب  و دوبعدی است که در آن شما باید با اتومبیل دلخواه خود به مسابقه وارد شده و با تلاش زیاد به برتری دست پیدا کنید و گاهی اوقات باید از فکر خود برای بهتر شدن مسیرتان نیز استفاده کنید. همچنین آیتم‌هایی در بازی وجود دارند که سرعت شما را بهبود می‌بخشند. سازندگان نیز روی بخش موسیقی این عنوان تمرکز زیادی داشته‌اند تا رضایت‌ بازی‌بازان را بیشتر جلب کنند. گفتنی است که استودیوی آلمانی هداپ گیمز (Headup Games) وظیفه‌ی انتشار این عنوان خاص را برعهده دارد. اگر شما نیز از طرفداران بازی‌های مسابقه‌ای و هیجان‌انگیز هستید، Fromto را هرگز از دست ندهید.

بتای عمومی این عنوان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ (۲ می ۲۰۱۹ میلادی) به صورت رایگان در دسترس دارندگان رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. مسلما هدف سازندگان از عرضه‌ی این نسخه، آشنایی بیشتر بازی‌بازان با بازی است. Fromto امسال در تاریخی نامشخص برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. سایر اخبار مربوط به این عنوان را به‌زودی به اطلاع شما خواهیم رساند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید