کارگردان Star Wars Jedi: Fallen Order «ایده‌ی بسیار روشنی» از آینده‌ی بازی دارد

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵

از زمان معرفی جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ریسپاون، Star Wars Jedi: Fallen Order، اخبار متفاوتی از این عنوان منتشر شده است. از دلیل عدم استفاده از المان‌های مخفی کاری در گیم‌پلی گرفته تا عدم انتشار بازی برای کنسول نینتندو سوییچ، تیم سازنده جزییات مختلفی از این بازی را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

اخیرا، نویسنده‌ی این بازی، آقای کریس آولون (Chris Avellone)، با وب‌سایت Wccftech مصاحبه‌ و در جریان این مصاحبه، درباره‌ی تجربه‌ی خود از همکاری با استودیوی ریسپاون (Respawn) صحبت کرده است. آقای آولون بیش از هر چیز، به تمجید از کارگردان این بازی یعنی آقای استیگ آسموسن (Stig Asmussen) پرداخته و بیان کرده است که ایشان ایده‌ی واضحی از هدف خود برای این بازی دارند. به گفته‌ی آقای آولون، یکی از ویژگی‌های مثبت کارگردان بازی، توانایی ایشان در انتقال این ایده‌ها به دیگر اعضای تیم است. علاوه بر کارگردان بازی، آقای آولون از نویسنده‌ی ارشد بخش کمپین بازی نیز تعریف کرده است.

تجربه‌ی همکاری با استودیوی ریسپاون بسیار عالی بود. همان‌طور که می‌دانید، کارگردان بازی آقای استیگ آسموسن، کارگردان سابق بازی God of War 3 است. من پیش از این، هرگز با او ملاقات یا همکاری نکرده بودم. آقای آسموسن ایده‌ی بسیار روشنی از آینده‌ی بازی دارد و مهم‌تر از آن این است که او می‌تواند به خوبی خواسته‌ها و ایده‌های خود را به دیگر اعضای تیم منتقل کند. به همین دلیل، او موفق شده است تا مسیر بسیار خوبی را برای این پروژه هموار کند. من با نویسنده‌ی ارشد بخش داستانی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order از قبل آشنا بودم. او یکی از اعضای کلیدی در روند توسعه‌ی بازی Mafia 3 بود. من از مدت‌ها قبل به همکاری با این تیم بسیار علاقه‌مند بودم و کار با این افراد، تجربه‌ای بسیار فوق‌العاده برای من بود.

آقای آولون در ادامه به تمجید از شرکت لوکاس‌فیلم (LucasFilm) پرداخته و بیان کردند که این شرکت تاثیر بسیار مثبتی در روند نوشتن داستان بازی داشته‌ است.

عملکرد شرکت لوکاس در پروژه‌ی توسعه‌ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order بسیار عالی بود. آن‌ها نکات بسیار خوبی را به ما یادآور می‌شدند و برای هر تغییر در داستان، دلیل بسیار خوبی داشتند. اهیمت این موضوع این بود که شنیدن این نکات، بسیاری از سوال‌های ما درباره‌ی آینده‌ی داستان را پاسخ می‌دادند.

تیم سازنده پیش از این بیان کرده بودند که ناشر بازی Star Wars Jedi: Fallen Order برای حذف و یا اضافه کردن محتوا، هیچ فشاری را برروی آن‌ها اعمال نکرده است. با توجه به سابقه‌ی خوب استودیوی ریسپاون، این خبر بسیار خوبی برای هواداران است. نبود فشار از سوی ناشر برروی استودیوی سازنده به این معنی است که آن‌ها آزادی عمل و اختیار کامل در زمینه‌ی تصمیمات مربوط به این بازی را در اختیار دارند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ جمعه ۲۴ آبان ماه سال جاری (۱۵ نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید دیگر اخبار مربوط به این بازی را از طریق وب‌سایت خبری گیمفا دنبال کنید. به گفته‌ی تیم سازنده، اولین ویدئو از گیم‌پلی این عنوان در ماه ژوئن سال جاری منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید