Super Mario Maker 2 از ویژگی‌های خاص نینتندو سوییچ حداکثر استفاده را می‌برد

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۵

هنوز زمان زیادی از معرفی بازی Super Mario Maker 2 نمی‌گذرد ولی این عنوان در همین بازه‌ی زمانی کوتاه به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ تبدیل شده است. مدیر شرکت نینتندو، آقای شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، در جریان کنفرانس مربوط به گزارش مالی این شرکت، به این بازی پلتفرمر نیز اشاره کرده است.

به گفته‌ی آقای فوروکاوا، بازی Super Mario Maker 2 المان‌های جدیدی را به کاربران ارائه می‌کند که پیش از این در نسخه‌ی منتشر شده برروی کنسول Wii U وجود نداشتند. علاوه بر این، جدیدترین نسخه از سری Super Mario Maker از تمامی ظرفیت سخت‌افزاری و توانایی‌های ویژه‌ی کنسول نینتندو سوییچ استفاده خواهد کرد.

گیم‌پلی این بازی از مکانیک‌ها و راه‌های جدیدی برای تجربه‌ی بازی پر شده است که پیش از این در دیگر نسخه‌های سری وجود نداشتند. این بازی از ویژگی‌های خاص کنسول نینتندو سوییچ استفاده کرده و به شما اجازه می‌دهد آزادانه به خلق مراحل مختلف پرداخته و به روش دلخواه خود، مراحل دست‌ساز Super Mario را تجربه کنید.

یکی از مسائلی که ذهن بسیاری از هواداران سری را به خود مشغول کرده است، به قلم Stylus مروبط می‌شود. کنسول Wii U به صورت پیش‌فرض یک قلم Stylus را در اختیار شما قرار می‌داد و تجربه‌ی بازی را بسیار آسان و لذت‌بخش می‌کرد ولی در کنسول جدید شرکت نینتندو، این قلم به صورت کامل حذف شده است. خبر خوب برای هواداران سری این است که اگر این بازی را پیش‌خرید کنند، یک قلم Stylus به آن‌ها داده خواهد شد. متاسفانه این ویژگی تا به این لحظه تنها برای کاربران منطقه‌ی اروپا تایید شده است. دیگر کاربران برای دریافت این قلم خاص، باید نسخه‌ی Limited Edition بازی را خریداری کنند.

بازی Super Mario Maker 2 در تاریخ جمعه ۷ تیر ماه ۱۳۹۸ (۲۸ ژوئن ۲۰۱۹) به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. تصویر قلم Stylus ویژه‌ی بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید