اطلاعات جدیدی از بازی World of Warcraft: Classic منتشر شد

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

شرکت بلیزارد (Blizzard) با انتشار مطلبی در وبلاگ رسمی بازی World of Warcraft: Classic، جزییات جالبی از برنامه‌های خود برای آیتم‌ها و بخش PVP این بازی را با هواداران به اشتراک گذاشته است.

بازی World of Warcraft: Classic نسخه‌ی بازسازی شده‌ی اولین نسخه از این سری نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد. هواداران قدیمی این سری بی‌صبرانه منتظر هستند تا اطلاعات جدیدی از این بازی را دریافت کنند. تیم سازنده‌ی بازی نیز به درخواست‌های هواداران احترام گذاشته و اطلاعات جالبی از بخش‌های مختلف این عنوان را با آن‌ها به اشتراک گذاشته است.

همان‌طور که قبلا نیز بیان شد، این نسخه‌ی بازسازی شده براساس به‌روزرسان ۱٫۱۲ طراحی شده است. با این حال، محتوای مختلف بازی همانند نسخه‌ی اصلی در چند مرحله در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. تیم سازنده در گذشته از برنامه‌های خود برای بخش PVE بازی به صورت مختصر رونمایی کرده بود. این تیم امروز جزییات جالبی از برنامه‌های خود برای آیتم‌ها را نیز با هواداران به اشتراک گذاشته است.

بازی‌بازانی که نسخه‌ی اصلی سری را تجربه کرده‌اند به خوبی سرعت تغییرات اعمال شده در این عنوان را به خاطر دارند. به لطف داشتن تجربه‌ی کافی، تیم سازنده از آینده‌ی بازی خبر داشته و قصد دارد از همان ابتدای کار، ویژگی آیتم‌ها را براساس هدف نهایی بازی تنظیم کند. به عبارتی، به جای ایجاد تغییر در آیتم‌ها با انتشار هر به‌روزرسان، تیم سازنده قصد دارد از همان ابتدا، آیتم‌ها را براساس نسخه‌ی ۱٫۱۲ عرضه کند. اگرچه این موضوع بخشی از لذت کشف و تجربه‌ی آیتم‌ها و ویژگی‌های جدید آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد ولی در مقابل شاهد مشکلاتی که اکثر Guildها در نسخه‌ی اصلی با آن روبه‌رو بودند، نخواهیم بود.

پس از بحث آیتم‌ها به موضوع بخش PVP می‌رسیم. همانند نسخه‌ی اصلی که در سال ۲۰۰۴ منتشر شد، بازی World of Warcraft: Classic نیز در ابتدا بدون بخش PVP عرضه خواهد شد. البته امکان کشتن دیگر کاربران و یا NPCها از همان ابتدای راه وجود خواهد داشت ولی شاهد یک بخش با تمرکز کامل برروی PVP نخواهیم بود.

با آغاز فاز دوم بازی ویژگی‌هایی مانند Honorable Kills، Dishonorable Kill و رنکینگ بخش PVP به بازی اضافه خواهد شد. فاز سوم بازی نیز بخش Battleground را به بازی اضافه می‌کند. نقشه‌های Aletrac Valley و Warsong Gulch و فروشگاه‌های مربوط به این نقشه‌ها در همین فاز در دسترس کاربران قرار خواهند گرفت. آخرین نقشه‌ی بخش PVP بازی، Arathi Basin نام دارد که هم‌زمان با انتشار به‌روزرسان فاز چهارم به بازی اضافه می‌شود.

تیم سازنده در فاز پنجم هیچ محتوایی را برای بخش PVP بازی در نظر نگرفته ولی در فاز ششم که در حقیقت آخرین مرحله‌ی انتشار محتوای جدید برای بازی است، شاهد اضافه شدن چالش‌ها و ماموریت‌های مربوط به World PVP خواهیم بود.

تیم سازنده اگرچه تلاش دارد تا بازی World of Warcraft: Classic همان تجربه‌ی نسخه‌ی اصلی را به شما ارائه دهد ولی تمرکز اصلی آن‌ها بیش از هرچیز برروی بهینه‌سازی و مفرح کردن این عنوان خواهد بود. بازی World of Warcraft: Classic تابستان سال جاری در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد ولی تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست. این بازی به تازگی وارد مرحله‌ی آزمایشی آلفا شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید