افزایش ۲۵ برابری تعداد فایل‌های صوتی اسلحه‌های Borderlands 3 نسبت به نسخه‌ی قبل

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

استودیوی گیرباکس (Gearbox) در رویداد PAX EAST 2019 از نسخه‌ی سوم سری بازی‌های Borderlands رونمایی کرد و با هدف پیشرفت بیشتر این سری، کاربران بسیاری را چشم انتظار انتشار اخبار بیشتری از آن گذاشته است. اما حال یکی از مسئولین ساخت این عنوان، از افزایش تعداد فایل‌های صوتی مربوط به اسلحه‌های بازی نسبت به نسخه‌ی قبلی خبر داده است.

استودیوی گیرباکس در ماه گذشته با رونمایی از عنوان Borderlands 3، باری دیگر عطش بازی‌بازان را برای تجربه‌ی سری Borderlands زنده کرد. یکی از ویژگی‌های دوست داشتنی این سری که موفق شده است تا کاربران بسیاری را به سمت خود جذب کند، ارائه‌ی یک دنیای وسیع و پر از جزئیات، همراه با اتمسفری عجیب و متفاوت نسبت به دیگر عناوین است. از دیگر خصوصیات جذاب این سری می‌توان به طور کلی به سیستم تیراندازی آن اشاره کرد.

حال آقای جاشوا دیویدسون (Joshua Davidson)، یکی از مسئولین بخش صداگذاری بازی، خبر از افزایش فایل‌های صوتی مربوط به اسلحه‌های این عنوان داده است به طوری که می‌توان در این عنوان ۷۵۰۰ فایل .wav شمرد. این در حالی است که نسخه‌ی قبلی سری بازی Borderlands تنها از ۳۰۰ فایل این چنینی برخوردار بود. تعدادی از این فایل‌ها مربوط به اسلحه‌هایی هستند که گلوله‌های آن‌ها پس از شلیک شدن، شروع به توهین کردن می‌کنند و از الفاظ مختلفی برای تحقیر کردن هدف خود استفاده می‌کنند.

بازی Borderlands 3 بیش از ۷۵۰۰ فایل .wav مربوط به اسلحه‌ها دارد. برای مقایسه باید گفت که Borderlands 2 تنها از ۳۰۰ فایل .wav برخوردار بود و البته ما هنوز کارمان با Borderlands 3 به پایان نرسیده است.

عنوان Borderlands 3 در تاریخ ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر شما نیز علاقه دارید تا گیم پلی این عنوان برای اولین بار مشاهده کنید، باید تا روز چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت (۱ مه) منتظر پخش رسمی آن از سوی استودیوی گیرباکس باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید