قابلیت بازی میان‌پلتفرمی به بازی NBA 2K Playgrounds 2 اضافه خواهد شد

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

به زودی به‌روزرسان جدیدی برای بازی NBA 2K Playgrounds 2 منتشر می‌شود که در کنار اضافه کردن محتوای جدید، قابلیت بازی میان‌پلتفرمی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به زودی یک بسته‌ی الحاقی رایگان در قالب یک به‌روزرسان برای بازی NBA 2K Playgrounds 2 که در ماه اکتبر سال گذشته‌ی میلادی عرضه شد، منتشر می‌شود. این به‌روزرسان علاوه بر افزودن یک زمین مسابقه براساس Mars، آیتم‌ها و لباس‌های جدیدی را به بخش شخصی‌سازی بازی اضافه می‌کند. با این حال، اضافه شدن قابلیت بازی میان‌پلتفرمی بین کنسول‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی احتمالا بزرگ‌ترین ویژگی این به‌روزرسان جدید است.

هواداران و کاربران این بازی به طور حتم از اضافه شدن این قابلیت به بازی استقبال خواهند کرد. با این حال، جای تاسف دارد که کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ از امکان تجربه‌ی بازی در کنار بازی‌بازان برروی دیگر پلتفرم‌ها محروم خواهند بود. اگرچه تیم سازنده درباره‌ی برنامه‌های خود برای اضافه کردن قابلیت بازی میان‌پلتفرمی به کنسول پلی‌استیشن ۴ صحبت نکرده است ولی با توجه به سیاست‌های شرکت سونی در رابطه با این موضوع، احتمالا هیچ‌گاه شاهد رخ دادن این موضوع نخواهیم بود.

این اولین باری نیست که بازی NBA 2K Playgrounds 2 یک به‌روزرسان و بسته‌ی الحاقی رایگان دریافت می‌کند. بسته‌ی الحاقی پیشین این بازی به مناسبت کیریسمس منتشر و محتوای قابل توجهی را به بازی اضافه کرد.

بازی NBA 2K Playgrounds 2 هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید