اولین بسته الحاقی Kingdom Hearts III با نام ReMIND

۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

براساس پست توییتر یک بازی‌باز با نام کاربری [email protected]، آقای تتسویا نومورا (Tetsuya Nomura) برخی از جزئیات بسته‌الحاقی بازی  Kingdom Hearts III را در کنسرت  Kingdom Hearts Orchestra شهر توکیوی ژاپن فاش کرد. درحالی‌که هنوز اطلاعات دقیقی از این بسته‌الحاقی نداریم اما می‌توانیم براساس این اطلاعات فاش شده انتظاراتی از این بسته داشته باشیم.

این بسته‌الحاقی تحت عنوان ReMIND منتشر می‌گردد که گویا شامل سناریویی اضافی است. علاوه بر سناریو، این بسته شامل قسمت‌هایی تحت عنوان‌ Limit Episode و Secret Episode هم می‌شود که هرکدام باس‌های خودشان را دارند. صداگذاری انگلیسی هم در محتوای این بسته موجود خواهد بود و با اضافه کردن این بسته، دسترسی به تمامی موارد فوق امکان پذیر است.

به ماه فوریه برگردیم، آقای نومورا گفت این عنوان تا پایان سال بسته‌های‌الحاقی‌ای دریافت خواهد کرد. به‌نظر نمی‌رسد ReMIND بسته‌ی‌الحاقی موردنظر آقای نومورا باشد. اما درمجموع حالات و بسته‌های جدید این عنوان در سال ۲۰۱۹ بسیار جالب خواهند بود.

در اوایل این هفته Kingdom Hearts III بالاخره حالت Critical (که مربوط به درجه سختی بازی است) را دریافت کرد که منجر به واکنش شدید هواداران شد. اگر این بخش جدید برای شما رضایت بخش نیست می‌توانید آن را با هدست واقعیت مجازی تجربه کنید و مطمئن باشید از تجربه‌ی آن با این هدست بسیار لذت خواهید برد.

درحالیکه به انتشار حالت Dark Seeker Saga نزدیک می‌شویم، احتمال دارد اخبار بیشتری از بسته‌های الحاقی جدید و یا حالت‌هایی که در آینده به این بازی اضافه خواهند شد بشنویم. بازی مذکور درحال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان موجود است.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این بازی چیست؟ به‌نظر شما حالت‌های اضافه شده و بسته‌های الحاقی در محبوبیت بازی موثر هستند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید